2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من واسه ازدواج با هرکس نه هاااا. فقط  واسه رسیدن ب عشقم تلاش کردم وگرنه فقط با دعا چیزی درست نمیشد. 

خدارو شکر الانم منتظریم ثمره عشقمون دنیا بیاد😍

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
زیر یه سقف رفتیم بنابه شرایط یه تغییراتی کرد ولی خوب دوستی با ازدواج فرق داره دیگه  

خب ینی تو دوستیتون ی مقدار اخلاقاش عوض میشد ولی حرف جدایی نمیزد ؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
2728

من دعا میکردم ازدواج نکنم ، مامانم و خواهرم ولم نکردن

به خدا نمیخوام پز بدم، خیلی خواستگار داشتم ولی دوست نداشتم ازدواج‌کنم ، با شوهرم دوست بودیم و روز اول بهش گفتم من قصدم ازدواج نیست 😅😅😅

۵ بار اومد خواستگاریم و خانواده به زور منو راضی کردن و ...

۱۵ ساله ازدواج کردم. 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
اره منم اینجوری دیدم  ولی من ازین میترسم ک تا اخر مجرد و تنها بمونم

من با اينكه اصلااااااا حوصله ازدواج ندارم ولي از اين ميترسم 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
۲۰ سالمه. طرف خیلی خندون بود کلا .

بدم میاداز ادمای خندون😂

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
یه بار ماه رمضون از خدا منه خنگ بجای شوهر پولدار گفتم خدایا پول بده چندوقت بعدش از بانک زنگ زدن ماشب ...

میشه برای منم دعا کنی؟😢😢

دعا کن امسال دیگه رشته دلخواهم قبول بشم پیر شدم از بس پشت کنکور موندم آخه😢

دعا کن قضیه خونمون هم درست بشه مامانم دیگه واقعا افسرده شده😣

منم برات دعا می کنم سر افطار و نماز خدا یک بخت خوب و یک انسان پاک و شریف و نجیب قسمتت کنه خواهر

من از سوم راهنمایی تا اونجایی که جون داشتم خداروقسم میدادم شوهر الانم بیاد خواستگاریم ۱۹ سالگی اومد عقد کردیم ۶ ساله سر نماز میگم خدایا منطورت چی بود ب حرفم گوش دادی 😂😂😂😂😂

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...

عید92 حرم امام رضا کنکور داشتم. گفتم اقا جان کنکورم خوب بشه و دعاهای دیگه اخرش گفتم یه مرد مومن و مذهبی نصیبم کن... چند روز بعدش که اومدیم شوهرم اومد خواستگازی با همون خصوصیاتی که گفته بودم به امام رضا بعد عقد فهمیدم همون روزی که من مشهد دعا کردم شوهرمم قم به بی بی معصومه گفته یه خانم محجبه نصیبم کن

😊😊😊😊😊😊

دعا ؟؟؟؟ دعا برای چی؟ هر کاری به وقتش انجام میشه نیازی به دعا کردن نداره.  من حتی از ازدواج کردن فرار می کردم چون خواهرم ازوداج کرده بود و منتو خونه تنها بودم و پادشاهی می کردم اصلا دوست نداشتم ازدواج کنم . هر چی هم خواستگار میومد یه بلایی سرش میاوردم مثل ا یکیشون رو میگفتم سیاهه یکشون رو میگفتم خال بزرگ رو صورتش داره . یکیش که بیچاره پدر و مادرش فوت کرده بودن گفتم نه پشتیبان نداره . تا اینکه خیاط افتاد تو کوزه

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706