2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو ازدواج خیلی حساس بودم هیچ وقت پیش نیومد واسه مرد دیگه ای انجام بدم همسرم سه سال پافشاری می‌ک ...

عزیزمممم ان شالله همیشه خوشبخت باشی

ببخش که وقتتو گرفتم🌼🧡🌼

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
عزیزمممم ان شالله همیشه خوشبخت باشی ببخش که وقتتو گرفتم🌼🧡🌼

نه فدات شم. نگو عزیزدلم. 

انشالله شبهای قدر با همه قلبم واست دعا میکنم که 

بهتر از اونچه که در تصورته، خدا قسمت و روزی ت کنه

الهی آمین 

2738
نه فدات شم. نگو عزیزدلم.  انشالله شبهای قدر با همه قلبم واست دعا میکنم که  بهتر از اونچه ...

ممنون مهربونممممم😍😍😍

خدا به اندازه دل بزرگو پاکت بهترینها رو نصیبت کنه عزیزدلم💖

ن خواستگار نمیخام خود اصلیشو میخام 😍😍😍 ایشالله همه اونایی ک تو این تاپیک بودن ب زودی .....

آخه اول باید بیاد خواستگاریت که تو رو بدیم بهش😋

نمیدونم شوهرمنم اومد گفت کار نباید بکنی .اونموقع عاشق کار کردن بودم گفتم باشه.گفت درس نخون گفتم دانش ...

۲۰ سالمه.

طرف خیلی خندون بود کلا .

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
جدی چن سالته ؟!

عزیزم برات دعا میکنم بحق این ماه عزیز وبحق شهید مظلوم این ماه..باتوسل به آقا امام رضا ک همشهری و ولی نعمتمونه..إن شاءالله یه شوهر خوب نصیبت بشه وخوشبخت بشین...شمام برا ما دعا کنید..

هر چه خدا خواست همان میشود
2706