2733
2734
عنوان

کمک مامانای مهربون

77 بازدید | 8 پست

سلام خانوما خوبید

بچه ها دختر من ۵ ماه و ۷ روزه اشه بجز منو باباش هرکی رو میبینه گریه میکنه طایفه شوهرم پرجمعیت و شلوغه ولی طایفه من آروم اونجا به شدت گریه میکنه طوری که بغل هرکی میره دیکه آروم نمیشه حتی منم بغلش کنم ولی تو خانواده ما چون کمیم مامان و بابامو داداشم هس اونجا همش میخنده کمتر بدقلقی میکنه بخدا خستم کرده هیشکی از خانواده شوهرم جرعت نمیکنه بغلش کنه حتی باهاش حرفم بزنی یه وضعی گریه میکنه ک انگار یه جاشو بریدی.میخواییم بریم خونه مادرشوهرم بخدا خوف برم میداره ک باید تا اخرش تو بغل و ایستاده نگهش دارم زیادم میریم ها ولی هربار که میبینه لباشو جمع میکنه از ته دل گریه میکنه چیکار کنم بنظرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسرمنم الان ۱۲ماهشه هنوزم اینجوریه.بغل هیچکس نمیره.منم نمیدم بهشون میگم بچم گریه میکنه بدشونم میاد ب ...

مادرشوهر منم میگه بچه خونش سرده یا میگه از من میترسه منم گفتم خداروشکر زبون بلد نیس ک یادش بدم

وای خیلی خستم میکنه دیگه اعصابم نمیکشه گاهی از حرص میخوام گریه کنم

آره خیلی سخته اما از ی نظر خوبه بچه ت پیش خودت میمونه دست ب دست نمیشه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
مادرشوهر منم میگه بچه خونش سرده یا میگه از من میترسه منم گفتم خداروشکر زبون بلد نیس ک یادش بدم

منم زیاد چیزی میگن .بگن تاجونشون دربیاد.من طاقت گریه بچم ندارم .فردا میخوام برم شهرستان میدونم همشون هم میخوان پسرم بغل کنن .بغل میکنن تاگریه کردمیگیرمش.شوهرمم میدونه خوشم نمیاد گریه بچم دربیاد سریع ازمادروپدرش میگیرتش.

اگه عادت کردی به زبون خوش بگی بهشون،بگو بزرگتربشه خودش میادبغلتون الان میترسه به دوری ازمن فکرمیکنه جاش میزارم بچس دیگه

ولی من زبون خوش نمیگم لیاقت ندارن میپرم بچم میگیرم ازدستشون عوضی ها😁

سکوت
2738
وای اونا خیلی دوسش دارن اینم یجوری گریه میکنه انگار زدنش خخخ

دختر منم ک گریه میکنه و میاد بفل من یه جورایی دلم خنک میشه آخه خیلی امرونهی میکردن و دختر ما دختر ما میگفتن پدرشوهرم میگفت این بچه بزرگ بشه نمیذارم رنگشو ببینی همش میارمش پیش خودم حالا ک اینجوری شده منم تو دلم میخندم میگم خوب خوردی🤣🤣🤣 

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤