2410
2553

تقریبا ماهی سه بار

ولی الان که سرکار نمیرم میکنمش ماهی یکبار

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این که خوبه حیلیارومیبینم ازسال هشتادوهشت یانودعضون اونوقت زیردویست تاپست دارن .خاکبرسرم اونوقت من ه ...

یسری تعداد پستا واسه همه حذف شد...نگران نباش همه کامنت میدن😉

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

خب فرق داره هفته ای یه بار یا دوبار ، اونم گرون نیست درحد متوسط خرج میکنیم💛

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
2720
منم با حرفای شما موافقم ... اما یه سایت خوب هست به اسم lastsecond که توش تور میذاره .. گفتم اگه شما ...

مرسی عزیزم 

بله همیشه به لست سکند سر میزنم تورهای لحظه آخری که قبلا میزاشت واقعا خوب بود چند سالیه اونم زیاد جالب نیست در واقع هتلهای  بدو پروازهای بده مثلا تابان بیشتر داره ولی سفرنامه هایی که مسافرا میزارن خیلی خوبه 

راستی مرسی یادم انداختی چند وقته سفر نامه نخوندم برم یه نگاهی بکنم 

برات 14تا صلوات فرستادم ایشالا ب حق 14معصوم و این روزای عزیز ایشالا زودی  میای خبر بارداریتو می ...

بهترین پیامی ک اینجاخوندم بهترین دعا رو کردی در حقم ایشالله شماهم هرچی از خدامیخای بهت بده حتی باخوندنش چشام برق زد

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2714

هفته اي ٢ بار

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

میشه گفت زیاد بیرون غذا میخوریم چنتا پاتوق داریم میریم اونجاها با شوهرم غذاهاشون حرف نداره 

همه جا رو تست کردیم تا اینا رو پیدا کردیم😄

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2706