2726
پروفت خودتی؟ چندسالگی ازدواج کردی که تو ۱۸ سالگی بچه داری؟اگه دوس داشتی بگو😘 من ۱۶ سالگی ازدواج ک ...

آره خودمم...دوساله ازدواج کردم الانم یه پسر یکساله دارم

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا حالا رستوران نرفتم😅

خونه ی پدری شرایطشو نداشتیم

امسالم که ازدواج کردم که کلا اقتصاد و تورم و مملکت داغان شد! بازم پیش نیومد 

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2728
ماتومسافرتم خودمون اشپزی میکنیم😆از من جلوتری

برات 14تا صلوات فرستادم ایشالا ب حق 14معصوم و این روزای عزیز ایشالا زودی  میای خبر بارداریتو میدی 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢
چطور اینقدر قدیمی هستی و تعداد پستات کمه ؟

این که خوبه حیلیارومیبینم ازسال هشتادوهشت یانودعضون اونوقت زیردویست تاپست دارن .خاکبرسرم اونوقت من همش چت 😟😟😞😞😒😒

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

اگ خرج از مامانم‌باشه  ینی بگه بیاین بریم‌بیرون من‌حساب میکنم هفته ای ی بار باکله میریم😁شوهرم هی ب مامانم‌میگ‌کی شام بریم بیرون🤣باخودش بخام‌برم‌هیچ وقت نمیبره بیرون دوتایی تاحالا نرفتیم

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

هفته ای یکی دو بار😕

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
من تا حالا رستوران نرفتم😅 خونه ی پدری شرایطشو نداشتیم امسالم که ازدواج کردم که کلا اقتصاد و تورم ...

بیرون غذا خوردن هنر نیستش که.  اونایی که تند تند میرن بیرون واقعا هنر اشپزی کردن بلد نیستن وگرنه آدم مواد اولیه رو بخره خودش درس کنه خیلی خوشمزه و مقوی تر از بیرونه. من میگم خانم باید اشپزی هم بکنه برا خودشم وقت بزاره کلا هم خااااااانم باشه هم باکلاس 

بیرون غذا خوردن هنر نیستش که.  اونایی که تند تند میرن بیرون واقعا هنر اشپزی کردن بلد نیستن وگرن ...

اده منم با اینکه زیاد بیرون عذا میخورم ولی متنفرم‌

بیشتر وقتی خرید و اینا رفتنی بیرون میخوریم 

که میسه هفته ای بار 

که اصلا خوب نیس

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

از هفت روز پنج روزش بیرون تقریبا 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

ما اداره شوهرم باشگاه داره، میریم اونجا اما رستورانو فست فود خیلی وقته نرفتم چون دیگه باشگاه هست.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706