2703
2553
الان دو ماهی هست تقریبا هر شب خاک تو سرم تقصیر شوهرمه    

واقعا؟ 

حقوقتون جقدره🙄

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون شاغلم بیرون زیاد غذا میگیریم.... البته بیرون خرید هم‌میریم همیشه شام بیرون میخوریم با این تفاوت که من هر غذایی بیرون نمیخورم جاهایی که نمیشناسم فقط سبزیجات... جاهای خاص غذاهای دیگه.  هر وقت هم حوصلم نشه نمیپزم...  قرار بود دیشبم رستوران خوبی بریم که نرفتیم و بجاش آش سر کوچمون گرفتیم خوردیم  

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
2456
مانمیریم بیرون زیاد .. غذای بیرون رو سفارش میدیم میادخونه 😥😁

مثل ما،،، ما هم بیشتر سفارش میدیم میارن،،، آخه با وجود بچه ها بیرون غذا خوردن خیلی سخته

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

قبلا ماهی دوبار میرفتیم حداقل یا بیشتر الان سالی دوبارم نمیتونیم بریم با این گرونی امشب دخترم پیتزا هوس کرده بود شوهرم دوتا مینی خرید یکیشو دخترم خورد یکیشو من و شوهرو پسرم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

اخه بستگی داره منظورت چی باشه از رستوران؟کافه و کبابی و پیتزا  هم منظورته؟اگه آره که زیااد هربار بریم بیرون عادت داریم یچی بخوریمولی اگه منظورت رستورانه فقط ماهی ی بار دوبار

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2714

ماهی یکبار 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

گاهی یک ماه ی بار.. گاهی چند ماه ی بار.... کلا تعادل روحی و روانی نداریم😂، شرایط اقتصادی هم ک هی نمک میپاشه ب زخم بستر روح و روانمون... لنتییی😑

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

ماهی یکبار به خاطر پسرم ولی این‌ماه ۳ بار رفتیم بخدا پولمونو ریختیم دور غذاها گرووووون و بی کیفیت 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706