2737
2734
تو یکسال و نیم فقط دوبار خوردم. همونم قطع کنم افسردگی میگیرم😭

ماقط کردیم بعد ی مدت حالت بدمیشه ازش وقتی قطع کنی

من قندوشکر خیلی مصرف میکردم ونوشابه وهله هوله الان از صد درصد رسوندم ب یه درصد مثلا روزی ی حبه قند میخورم یاحتی اصلا

شربت خیلی درست میکردم الان تخم شربتی وخاک شیر بدون شکر

انگار زده شدم خداروشکرمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیریم بیرون به بیرون زنگ میزنیم غذارو بیارن درون آخه مادرشوهرم میترکه اگه ما بریم بیرون بدون اون 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2731

شاید دو سه ماه یه بار البته اگه این آش و حلیم هایی که الان از بیرون میگیرم حساب نشه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

من چون رستورانی که میریم خیلی گرونه الان ۴ یا ۶ ماهی نرفتم

من جایی نمیرم  که مناسب باشه کثیف

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2738

اخرین بار امشب بود ..هروقت حوصله اشپزی نداشته باشم میریم بیرون

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
چطور اینقدر قدیمی هستی و تعداد پستات کمه ؟

چون تو سال حدود ۹۰ بود نی نی سایت قاطی کرد و کلی از پستهای همه پاک شد خود به خود بعد هم‌اون‌قدیمها کلوپ‌بود و کمتر تاپیک میزدیم و کلوپ ها حرف میزدیم و یک علت دیگه این که کلا بیشتر خواننده هستم 

سالی یه باریادوبار واسه غذا خوردن میریم بیرون

تومسافرتم من عاشق اینم کنارجاده یاتوطبیعت غذا درست کنم باخودم کلی چیزمیبرم تااشپزی کنم

وااااای کته توراه چقدرمیچسبه

دلم مسافرت خواست

ماهی دوبار میانگین بعضا زیاد می ریم بعد یه مدتی زده میشیم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
دمتون گرم ۱۲ سال پیش گوشی هوشمند هم که نبوده زیاد پای کامپیوتر وصل میشدین؟؟😂

اره دیگه همش پای لپ تاپ و کامپیوتر بودم‌

حامله بددم استراحت مطلق شوهرم برای یک‌لپ تاپ خرید که حوصله ام سر نره بعد اینجا رو پیدا کردم 

2706