1421
1389

ماهم خیلیییی وقته خیلی وقت اما شاید یه ماه دوماه از بیرون غذا میخره میاره خونخ.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

تاپارسال ۲ماه یه بار کباب ماهی یه بار فلافل.

تصمیم گرفتیم اونم قطع کنیم.

از الان به بعد اصلا.

بوی گندِ بی‌شعوری از سراسر دنیای ما به مشام می‌رسدو اگر برای زدودن آن کاری نکنیم،به فاجعه خواهد انجامید.فاجعه آن وقتی است که دیگر این بو را احساس نکنیم به این دلیل که شامه مان به آن عادت کرده باشد.
پروفت خودتی؟ چندسالگی ازدواج کردی که تو ۱۸ سالگی بچه داری؟اگه دوس داشتی بگو😘 من ۱۶ سالگی ازدواج ک ...

آره خودمم...دوساله ازدواج کردم الانم یه پسر یکساله دارم

اگه پست کم میذارم...دلیل بر غیرفعال بودنم‌ نیست....   خدا شاهده میترسم وابستم شین     

من تا حالا رستوران نرفتم😅

خونه ی پدری شرایطشو نداشتیم

امسالم که ازدواج کردم که کلا اقتصاد و تورم و مملکت داغان شد! بازم پیش نیومد 

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
ماتومسافرتم خودمون اشپزی میکنیم😆از من جلوتری

برات 14تا صلوات فرستادم ایشالا ب حق 14معصوم و این روزای عزیز ایشالا زودی  میای خبر بارداریتو میدی 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه 16.3.98     85کیلو وزن هدف 70
1394
چطور اینقدر قدیمی هستی و تعداد پستات کمه ؟

این که خوبه حیلیارومیبینم ازسال هشتادوهشت یانودعضون اونوقت زیردویست تاپست دارن .خاکبرسرم اونوقت من همش چت 😟😟😞😞😒😒

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

اگ خرج از مامانم‌باشه  ینی بگه بیاین بریم‌بیرون من‌حساب میکنم هفته ای ی بار باکله میریم😁شوهرم هی ب مامانم‌میگ‌کی شام بریم بیرون🤣باخودش بخام‌برم‌هیچ وقت نمیبره بیرون دوتایی تاحالا نرفتیم

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

هفته ای یکی دو بار😕

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
من تا حالا رستوران نرفتم😅 خونه ی پدری شرایطشو نداشتیم امسالم که ازدواج کردم که کلا اقتصاد و تورم ...

بیرون غذا خوردن هنر نیستش که.  اونایی که تند تند میرن بیرون واقعا هنر اشپزی کردن بلد نیستن وگرنه آدم مواد اولیه رو بخره خودش درس کنه خیلی خوشمزه و مقوی تر از بیرونه. من میگم خانم باید اشپزی هم بکنه برا خودشم وقت بزاره کلا هم خااااااانم باشه هم باکلاس 

1427
بیرون غذا خوردن هنر نیستش که.  اونایی که تند تند میرن بیرون واقعا هنر اشپزی کردن بلد نیستن وگرن ...

اده منم با اینکه زیاد بیرون عذا میخورم ولی متنفرم‌

بیشتر وقتی خرید و اینا رفتنی بیرون میخوریم 

که میسه هفته ای بار 

که اصلا خوب نیس

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

از هفت روز پنج روزش بیرون تقریبا 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
1364