2410
2553
عنوان

بدون عنوان

| مشاهده متن کامل بحث + 16859 بازدید | 1087 پست
به تخمدان تنبلت

واااااای خیلی باحال بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم شما ها هارلی رو یادتون نیست ولی من و خیلیا یادمونه که اونم از این کارها میکرد و باعث شد همه ...

اونایی که از کاربری که تاپیکاش پربازدید میشه و دوست زیاد داره متنفر میشن حسود ومریضن وگرنه چرا باید بدشون بیاد دوستن دارن باهم حرف میزنم شیشصدتا تاپیک هست یکیشوکلا بیخیال شن اگه نمیتونن تحمل کنن

میبینم عقده اییا ریختن تو تاپیک نازی خودشونو خالی کردن، اخی نازی نازی😐 

@nazaniiiin    ممنون که بهم خبر دادی، یادته منم میخواستم نیام بهم چی گفتی😒 حالا اون حرفا رو به خودت بگو، بدرک که خوششون نمیاد،۲۴ ساعت انلاین باش از حرصشون😂😂😂❤❤❤❤❤

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2456
تعدادي زيادي كاربر از من خوششون نمياد😁

نازی جون دوست عزیزم واسه چی میخوای بری اخه من تازه این تاپیکودیدم خیلی ناراحت شدم بی خیال بقیه بابا مگه اوناسایتوخریدن ک میخوای بخاطراونابری اونا اگه ناراحتن نیان توسایت

تیکر تولد یکسالگی دخترم
چرا یادم نیس تقریبا سه ساله ک اینجام...کسی شاخ نساخته عزیزم!وقتی بهش بی احترامی میکنن و علنی میان می ...

یه سرچ بزن هارلی کویین میبینی چقدر براش تاپیک زدن

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
واااااای خیلی باحال بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂🤣🤣🤣

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2714
2706