2726
عنوان

بدون عنوان

| مشاهده متن کامل بحث + 16859 بازدید | 1087 پست

فقط غلاغسیاه امضات خیلی زشته  سال جدیدیه این چیه اخه. ی دخترخانم ازش بعیده .نباید جوری بشه که امضات مصداق پیداکنه واست 

انرژی منفی داره اگرم کسی کاری کرده یا باهات بد بوده دلبل نداره اینو بگی اونم تو امضا که نماد و چکیده تفکر و تشخص آدمهاست!

السلام علیک یا اباعبدالله س💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
كاري باهاشون نداشتما شايد مثلا يكي دوباري تخريبشون كرده باشم اونم تقصير خودشون بوده😅

عزیز دلم من شما رو نمیشناسم ولی تو سایت یه هارلی کویین بود اونم از این کارها زیاد میکرد نکن قربونت  همه باهات بد میشن اونم نوچه زیاد داشت به قول خودش ولی اخر سر دعوا با غلاغ انداختنش بیرون 😊😊😊

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
تعدادي زيادي كاربر از من خوششون نمياد😁

تاپیکو تو داغترینا دیدم دلم نیومد جواب این پستو ندم

👈به تخ...مت که خوششون نمیاد👉 

خوششون نمیاد اونا برن چرا شما بری

بدم میاد از اونایی که نخود هر اشی میشن😒😒😒

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
عزیز دلم من شما رو نمیشناسم ولی تو سایت یه هارلی کویین بود اونم از این کارها زیاد میکرد نکن قربونت & ...

نوچه😐😐🤕🤕مگه زمان خیارشور شاه نازنینم لاته سرکوچس ک‌نوچه داشته باشه این حرفا کجا بود😑😑

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
چ تآپیک مسخرهای تو پربازدیداست  بترکونیدش لطفا 😐

نمیخوندی خو😐

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
نمیخوندی خو😐

بیکارم مگه بخونم

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
نوچه😐😐🤕🤕مگه زمان خیارشور شاه نازنینم لاته سرکوچس ک‌نوچه داشته باشه این حرفا کجا بود😑😑

عزیز دلم شما ها هارلی رو یادتون نیست ولی من و خیلیا یادمونه که اونم از این کارها میکرد و باعث شد همه ازش متنفر بشن کلا درست نیست  این جور کارها اینجا که اینستا نیست بخواین برا خودتون شاخ مجازی درست کنید یا رهبر و پشتش راه بیفتید 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
بیکارم مگه بخونم

خو پ‌چی میگی؟اورانیومات موندن؟

عزیز دلم شما ها هارلی رو یادتون نیست ولی من و خیلیا یادمونه که اونم از این کارها میکرد و باعث شد همه ...

چرا یادم نیس تقریبا سه ساله ک اینجام...کسی شاخ نساخته عزیزم!وقتی بهش بی احترامی میکنن و علنی میان میگن خوشمون نمیاد ازت چیکار باید بکنه؟

2706