1265
1273
عنوان

بدون عنوان

| مشاهده متن کامل بحث + 15621 بازدید | 1069 پست
نوچه😐😐🤕🤕مگه زمان خیارشور شاه نازنینم لاته سرکوچس ک‌نوچه داشته باشه این حرفا کجا بود😑😑

عزیز دلم شما ها هارلی رو یادتون نیست ولی من و خیلیا یادمونه که اونم از این کارها میکرد و باعث شد همه ازش متنفر بشن کلا درست نیست  این جور کارها اینجا که اینستا نیست بخواین برا خودتون شاخ مجازی درست کنید یا رهبر و پشتش راه بیفتید 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

عزیز دلم شما ها هارلی رو یادتون نیست ولی من و خیلیا یادمونه که اونم از این کارها میکرد و باعث شد همه ...

چرا یادم نیس تقریبا سه ساله ک اینجام...کسی شاخ نساخته عزیزم!وقتی بهش بی احترامی میکنن و علنی میان میگن خوشمون نمیاد ازت چیکار باید بکنه؟

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1258
عزیز دلم شما ها هارلی رو یادتون نیست ولی من و خیلیا یادمونه که اونم از این کارها میکرد و باعث شد همه ...

اونایی که از کاربری که تاپیکاش پربازدید میشه و دوست زیاد داره متنفر میشن حسود ومریضن وگرنه چرا باید بدشون بیاد دوستن دارن باهم حرف میزنم شیشصدتا تاپیک هست یکیشوکلا بیخیال شن اگه نمیتونن تحمل کنن

قـــــــهــــرم بــــــــــــــاهات دیگه دوست ندارم (خودش میدونه با کیم)😏😏😏😏😏😒😒😒😒😒😒 اهل شعرم...اهل تنهایی ودرد...                            پیشه ام فریاد است!!! کاسبم... کاسب دل...               صادراتم شادی....وارداتم غم و درد....                                دوستانی دارم، سرد تر از سردی برف                         گاه گاهی یخشان میشکند... گاه گاهی دلشان میسوزد ولی از روی ترحم سرزمینی دارم                                                 مردمانش همه دوست ولی از روی ریا...                        خنده ام میگیرد...دلشان مرده ولی لبشان خندان است گله از اهل تماشادارم...گله از اینهمه حاشا دارم...  خنده ام میگیرد!!من خودم اهل تماشا هستم...                گاه گاهی دلی میسازم و میفروشم به شما...               تا به آواز صداقت که در آن زندانیست...                       دل بی مهر شما تازه شود... چه خیالی چه خیالی!!       خوب میدانم دلتان بی مهر است

میبینم عقده اییا ریختن تو تاپیک نازی خودشونو خالی کردن، اخی نازی نازی😐 

@nazaniiiin    ممنون که بهم خبر دادی، یادته منم میخواستم نیام بهم چی گفتی😒 حالا اون حرفا رو به خودت بگو، بدرک که خوششون نمیاد،۲۴ ساعت انلاین باش از حرصشون😂😂😂❤❤❤❤❤

تویی که با افتخار برا کشورهای دیگه تولید مثل میکنی!! یکی از افتخارات زندگیت اینه که بچه ات ایرانی نباشه! خیلی بیخود میکنی درمورد مردم ایران اظهار نظر میکنی، درمورد چیزی حرف بزن که بهت مربوطه                    اینم به متوهمین باسوادی و روشنفکری نی نی سایتی بگم که سیمین دانشور و سیمین بهبهانی با هم فرق میکنن                                                                                                            خدایا هزاااااااران بار شکرت 
1281
تعدادي زيادي كاربر از من خوششون نمياد😁

نازی جون دوست عزیزم واسه چی میخوای بری اخه من تازه این تاپیکودیدم خیلی ناراحت شدم بی خیال بقیه بابا مگه اوناسایتوخریدن ک میخوای بخاطراونابری اونا اگه ناراحتن نیان توسایت

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی
چرا یادم نیس تقریبا سه ساله ک اینجام...کسی شاخ نساخته عزیزم!وقتی بهش بی احترامی میکنن و علنی میان می ...

یه سرچ بزن هارلی کویین میبینی چقدر براش تاپیک زدن

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
واااااای خیلی باحال بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂🤣🤣🤣

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
1264

سه دونگ خونه نیم هتکار زمین کشاورزی 15 تومن پول 110 تا سکه 1375 گل رز

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون

وات؟؟؟؟

بماند هنوز تو فکرتم نیفتاده عشقت از سرم تو رفتیو خنده با تو رفت بماند خودم مقصرم😭😭😭😭مثلا شکست عشقی خوردم😂

خخخخخخخ

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40