1542
1480
عنوان

ملی و راه های نرفته اش

521 بازدید | 60 پست

بچه ها کی این فیلمو دیده ؟؟؟؟   

خیلی دیر دیدم میدونم ولی چون دوستام گفتن امروز دیدم نظر شما نسبت به این فیلم چیه ؟؟؟ به نظرم خیلی پر معنا و آموزنده بود خیلی هم غم انگیز بود

مثل این فیلم که آموزنده و خوبم باشه لطفا معرفی کنید

اییی از میلاد بدم اومد😒ایش

نه بسته ام به کس دل    نه کستهبس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

اعصابم خورد میکنه نگاه میکنم

دنیــــــا جای بــــدی نبود ما بد اقبــال بودیم در بدترین نقطه از جـــهان وبدترین بــرهه از زمان متــولد شدیم... ماتاوان گناهـی را پس دادیم; که در ان هیچ نقشی نداشتیم... ما برای بردن نیامده بودیم.... دیگران لذتش را بردند،وماعذابش راکشیدیم.... تا زبان به شکایت گشودیم مارا از جهنم ترساندند...واقعا نمیفهمم مگربالاتر از سیاهی رنگ دیگری هم هست؟؟؟          
1546
1432
دوسش داشتم🙊

اوهوم😒

آخرش زد ترکوندش

نه بسته ام به کس دل    نه کستهبس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
1601
اره نمیدونم چرا ولی اینایی هم که زناشونو میزنن میگن ما خیلی دوست داریم

😂😂😂از نظر خودشون چون دوس دارن میزنن

دوست دارم👊🏻

1547