2737
2734
عنوان

مامانایی که نینی دو ماهه دارن

138 بازدید | 26 پست

سلام . انشاالله کوچولوهاتون در صحت و سلامت باشن .

قد و وزن نی نی هاتون چقدر؟ 

شبا تا صبح چند بار عوضشون میکنین ؟

چقدر میخوابن ؟

من پسرم امروز واکسن زدم تازه ام ختنه کردم دلم براش کباب

خداروشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تا چند ماه اول همینه باید از خوابت بزنی.غصه نداره. برا ختنش هم خیلی رسیدگی کن که عفونت نکنه

ختنه اش پماد داده نفهمیدم گفت کجا بزنم گیج شدم به خدا

خداروشکر

قدش ۵۶ وزنش ۵کیلو 

شبا تا یک و نیم بعضی وقتام تا سه بیداره 

ختنشم نکردیم احتمالا فردا  . ساعت یک شب که عوضش میکنم تا صبح زود هست

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
2738
پسر منم دوماهگی همین بود وزنش هم ۶ کیلو همه ما این دوران رو گذروندیم عشقم

😭 من از اول خیلی دست تنها بودم شوهرمم فقط بلد دعوام کنه . یک جور باهام رفتار میکنن انگار مادر خوبی نیستم یا عرضه ندارم . با این که خیلی زرنگم و از پس همه چی بر میام

خداروشکر

دخی من 4/600وزن الا نشه و خیلی خیلی ماشالا خوش خواب و خیلی کم گریه میکنه زمانی هم ک بید اره با خودش قنقو میکنه شب تا صب خوابه من خودم بیدارش میکنم شیرش میدم دو بار و عوضش میکنم و وقتی سیر میشه دوباره خودبخود میخابه بعضی وقتا نگران میشم نکنه مشکلی داشته باشه😢

ختنه اش پماد داده نفهمیدم گفت کجا بزنم گیج شدم به خدا

حتما باید پماد بی حسی باشه. به آلتش بزن. روزی چند بار ضد عفونی بهش بزن. تا زمانی که خوب نشده آب بهش نزنی. تا دوروز اول مسکن بهش بده. حلقه س یا بخیه ؟

دخی من 4/600وزن الا نشه و خیلی خیلی ماشالا خوش خواب و خیلی کم گریه میکنه زمانی هم ک بید اره با خودش ...

نه عزیزم دختر خاله منم این طور بود الگوی خواب بچه ها فرق داره خوش به حالت پسر من سر جمع ۲ ساعت شب میخوابه ۴ تا ۶

خداروشکر
حتما باید پماد بی حسی باشه. به آلتش بزن. روزی چند بار ضد عفونی بهش بزن. تا زمانی که خوب نشده آب بهش ...

حلقه افتاده الان سه روزه پماد زدعفونی داده اما تاکید داشت فقط اینجارو بزن اما من ترسیدم نگاه نکردم اخه داشت سند میزد به تو التش

خداروشکر
2706