2733
2734
خود روز موعدم

من ۳ روز بعد موعدم صفر بود....۲۲ موعدم بود هنوز پری نیومده البته کمی نامنظمم .احتمالش هست حامله باشم؟مارک زیموهادوتا بی بی زدم درجا هاله افتاد .بی بی چک خودکاری مدیکور هم همونجا هاله افتاد.ولی ceratinمنفی شد.نظرت چیه گلم؟

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثبته عدد پایین بتا بخاطر دیر تشکیل شدن نطفه اس جای نگرانی نداره

مبارکه واسه‌همه‌منتظرا مثل من دعا کن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731

به خودت استرس نده 

من دو روز بعد از عقب افتادن ازمایش خونم منفی شد بتام ۱ بود،،،یک هفته بعدش ازمایشم مثبت شد 

کلی ازمایش دادم میگفتن بتات پایینه باید سقط بشه اما سونو دادم و نی نی مشکلی نداشت الانم ۷ ماهه باردارم 

باران باش و نپرس کاسه های خالی از آن کیست....
مثبته عدد پایین بتا بخاطر دیر تشکیل شدن نطفه اس جای نگرانی نداره مبارکه واسه‌همه‌منتظرا مثل من دعا ...

یعنی اسپرم زیاد مونده تا با تخمک‌ لقاح پیدا کنه؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

من دو روزی که تخمک گذاری داشتم اقدام کردم ،دیروز موعدم بوده،پری نشدم ولی بی بی چکم منفی میشع؟؟؟؟این یعنی چی؟؟

2738

پنج روز قبل پریود خوبه.

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
من دو روزی که تخمک گذاری داشتم اقدام کردم ،دیروز موعدم بوده،پری نشدم ولی بی بی چکم منفی میشع؟؟؟؟این ...

عجله نکن بزار اگه چند روز دیگه نشدی باز تست بزن شاید لقاحت دیر انجام شده

باران باش و نپرس کاسه های خالی از آن کیست....
عجله نکن بزار اگه چند روز دیگه نشدی باز تست بزن شاید لقاحت دیر انجام شده

یا اینکه همون لحظه جنین تشکیل میشه ولی دیر لانه گزینی میکنه؟؟؟

من فکر میکنم یه مقدار زود رفتی ازمایش دادی نگران نباش ارامش ات حفظ کن چون قبلی پوچ بوده دلیل نمیشه انم پوچ باشه توکلت به خدا باشه و شنبه دوباره ازمایش بده 

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
امضاتون رو خوندم از ته دل براتون دعا کردم از خدا میخام به همین نزدیکیا یه نی نی سالم بهت هدیه بده

ممنونم عزیز دلم ...دوسه روز پیش سقط کردم😔پنج هفته بود

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
2706