2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تاپیکش ترکید ؟ فکر می کنم احتمالا سرکاری بوده ، حالا شکر خدا من درگیرش نشده بودم زیاد 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2790633/بچه-ها-از-یلدا-چه-خبرچرا-تعطیل-شده?postId=91011344

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
چرا تاپیکش ترکید ؟ فکر می کنم احتمالا سرکاری بوده ، حالا شکر خدا من درگیرش نشده بودم زیاد 

نمیتونم باور کنم این چیزارو اصلا 

به خاطر این نه میخونم نه نظر میدم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738

تاپیک بالا را بخون

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
قضیه یلدادومیگی لطفا

والا زیاد در جریان نیستم

طبق تاپیکهای مکرری که براش میزنن 

میدونم که خانمیه که شوهرش بهش خیانت کرده

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
نمیتونم باور کنم این چیزارو اصلا  به خاطر این نه میخونم نه نظر میدم

من تاپیکش رو می خوندم اما کامنتی نزاشته بودم ، کلا من به خودم اجازه نمیدم خودم رو درگیر غریبه ها کنم 

اما دلم میسوزه وقتی می بینم کاربرا گریه می کنند و میگن تا صبح خوابشون نبرده و نفسشون بالا نمیاد از حرص و این چیزا 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
من تاپیکش رو می خوندم اما کامنتی نزاشته بودم ، کلا من به خودم اجازه نمیدم خودم رو درگیر غریبه ها کنم ...

اره دقیقا 

دلم‌میسوزه براشون 

اشتباه میکنن انقد خودشون درگیر میکنن والا من تو دنیا واقعیه انقد بدبختی و مشکلات دارم که نمیتونم درگیر اینا بشم 

براشون دعا میکنم صلوات میفرستم .که الهی عاقبت به خیر شن ولی درگیرشون نمیشم که به خاطرشون نفسم بند بیاد

اره دقیقا  دلم‌میسوزه براشون  اشتباه میکنن انقد خودشون درگیر میکنن والا من تو دنیا واقعی ...

اصلا فرض می کنیم داستانش حقیقت داشته باشه از دست من یا شما یا بقیه چه کاری براشون برمیاد ؟ 

یعنی اگه سر کاری باشه دیگه هیچ وقت اینجارو باور نمیکنم

گل رز قشنگم ، من دو بار شاهد سرکاری بودن تاپیک ها بودم ، اینجا رو هیچ وقت باور نکن ، خونت رو بیخودی کثیف نکن 

2706