2737
2734

خونواده شوهرم بدون اطلاع و نظر من پیش خودشون خونه ساختن و من مجبور شدم بیام پیششون تازه طلبکار هم شدن🙄🙄🙄

واقعا برام عجیبه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رفتم خونه ی یکی از اقوام یه چیزای عجیبی گذاشتن جلومون شبیه پفک بودن نفهمیدم چی بودن ولی اصلا خوشم نیومد خیلی تند بودن بوی بدی میدادن اه حالم داره بد میشه😝😷

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738
خونواده شوهرم بدون اطلاع و نظر من پیش خودشون خونه ساختن و من مجبور شدم بیام پیششون تازه طلبکار هم شد ...

منم بدون اطلاعم رفتن میز زیر تلوزیونی خریدن و کابینتا رو عوض کردن

تعجب نداره که گلم اونم نوشیدنیه دیگه.

تازه اگرم جای تعجب داره تو ایرانه و الا همه جای دنیا یه نوشیدنی خوشمزه واسه پذیراییه

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉

اخرین چیزی که براش تعجب کردم این کاربرهای لوسی هستن که مدام برا تاپیک های یلدا گزارش میزنن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706