2737
2734
عنوان

شوهرم الان زنگ زده بلند شو برو خونه مامانت

| مشاهده متن کامل بحث + 2859 بازدید | 172 پست
نمیدونم چراخدا کمکم نمیکنه بخدادلم براشوهرمم میسوزه

مادر وخاهرش باسوتین ومایور میان پیشش انقدر اذیت میشم شاید بگین خاهرمادزش چه اشکالی داره ولی دست خودم نیس ماروهم جادوکردن بهم نزدیک نشیم یاشدیم بعدش همسرم عصبی شه اذیتم کنه براهمین میبینم جلوش اونجوری میگردن خاهرش میاد کنارش میشینه بهش دس میزنه غمگینیم تا سراون دنیا تودلم میکشم 

کاش دنیاهم دنده عقب داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چراخدا کمکم نمیکنه بخدادلم براشوهرمم میسوزه

ی خانمی بود میگفت تنها راه غلبه برجادو تقویت کردن ایمانته...دائم ذکر بگو..بگو ماجِئتُم بِهِ السِّحر اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُه..

دائم معوذتین بخون..روخودت کارکن.بخدا هیچی ارزش جوونیتو نداره که بخوای با گریه داغونش کنی...گریه نکن.گریه پیرت میکنه.اگه علاقه به شوهرت داری این خیلی خوبه..قلق زندگیتو یاد بگیر...منم علاقه دارم به نامزدم..همین باعث شده هرکاری میکنه بااینکه واقعا ناراحت میشم سریع فراموش میکنم..منم حرصش دادما...ولی اون واقعا بداخلاقه وقتی بداخلاق میشه دیگه هیچی حالیش نیس...همشم تقصیر مامانشه و خواهرش..تصمیم گرفتم خودم مثل خودشون اون زیرزیرا بچزونمشونو اصلا به رو نامزدم نیارم..

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
ی خانمی بود میگفت تنها راه غلبه برجادو تقویت کردن ایمانته...دائم ذکر بگو..بگو ماجِئتُم بِهِ السِّحر ...

من دلم براش میسوزه ازوقتی فهمیدم از۶سالگی طلسمش کردن اخه مگه نامادری همچین کاری باهاش کردن. باشه اون ذکر حفظ میکنم میخونم مرسیییی

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
2731
البه اینم بگم پدرم هرچقدر برای مادرش هزینه میکرد مادرم جیزی نمیگفت و میگقت وظیفته فقط خوشش نمی اوند ...

دوست داشتن یه چی به انصاف داشتن تو رفتار چیز دیگه

منم گاهی به ذهنم میرسه که بدجنسی کنم که به جا هم هست تلافی رفتار خودشون

باز میگم بی خیال اون دنیا مهمتره

این طرف نجوم شناس کتابم داره گفته مادرشوهرم نفس شیطانی داره خودش سخته اگه میخاد راحت شه طلاق بگیره. ...

برو از سایت راه روشن سخنرانی های خانم دکتر همییز رو بگیر و گوش بده خیلی خوبه یعنی معجزه 

آیین زندگی سطح یک و دو رو بخر و گوش بده خیلی خوبه 

استارتر ولش کن بابا گناه داره 

شاید واقعا خواسته حال و هواش عوض بشه 

بعدم هر چقد ما حق داشته باشیم و حرف حق بزنیم 

و بخوایم شوهرو به زور پایبند خونه کنیم هی جواب عکس میده کلا وقتی یکی احساس کنه مجبوره درست رفتار کنه نمیکنه ولی وقتی یه کم آزادترن و باید مایدی در کار نباشه بیشتر جلد خونه میشن 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
2738