2726
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

299 بازدید | 23 پست

من از خیلیا تو فامیل و خانواده زشت ترم ،ن اینکه زشت باشم ولی قیافه بیش از حد معمولی دارم رنگ پوست ن مثل بقیه فامیلمون سفیده ،ن قد بلندم و  بیش از حد خوشگلم و خوشتیپم ،همه چیزم در همه موردفوق العاده معمولیه حتی از نظر تحصیل و مالی ولی بقیه خانوادم پوستای سفید و قیافه خوشگل و خوشتیپ ترن از من ،خیلی ناراحتم ،امروز میپرسم بنظرت من خوشگلی خودمو  دارم ولی دختر خالم خوشگلی خودشو داره ولی مامانم اصلا ج نمیداد،ی حوری رفتار میکرد ک من اصلا در برابرش هیچم ،خیلی احساس بدی دارم  و عصبیم ،میخام بحال خودم گریه کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم قیافه اصلا مهم نیست اخلاق خیلی مهم تره و کاری هم نداشته باش کی خوشگله کی نیست تو هم خوشگلی و اخلاق خاص خودتو داری اونا هم همین جور😘

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

هرکسی به انداره خودش زیباست..

اعتماد به نفس داسته باش

هرکسی یه قیافه ای داره...شاید شما به قول خودتون چهره ای معمولی داشته باشین،ولی حتما خصوصیات بارز خوبی دارین که خیلی بیشتر از یه چهره زیبا به چشم میاد..خودتو باور داشته باش و دست کم نگیر🥰

ما زشت نیستیم فقط پول نداریم....بخدا خیلیا رو دیدم اینقد بنظر زیبا و باکلاس میان ..وقتی دقت میکنی میبینی اصلا زیبایی شاخصی نداره و معمولیه. ولی طرز رفتار و حرف زدنش اینقد باکلاسه...لباس خیلی زیبا و باکلاس میپوشه...خیلی اراسته و تمیز. ب خودت برس ...خیلی ام برس

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.

یه تغییر حسابی بکن ..بیشتر به خودت برس ..و مهم تر از اینکه اعتماد بنفستو ببر بالا ...یعنی خودتو بالاتر از اونا بدون به حرف بقیه هم هیچ اهمیتی نده ...اول تو به خودت ارزش بده 

تا میتونی رفتارت خوب کن هیچی مثل رفتار و شخصیت نمیشه خوشکل بودن و ظاهر زیبا داشتن اصل نیست مهم باطنه 

یه هنری یاد بگیر خودت با دیگران مقایسه نکن خدا به هرکس نعمتهایی داده استعداد خودت کشف کن یه کاری کن همه تورو تحسین کنن 

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2706