2703
2553
عنوان

بارداری زیرنظر دکتر سهیلا عارفی

337 بازدید | 24 پست

سلام من بعد از یه میکرو ناموفق طبیعی باردار شدم الان زیرنظر دکتر عارفی هستم

میخوام بدونم مکملهای بارداری که دکتر تو سه ماهه دوم میده چیاس؟ منظورم ویتامین د و کلسیم و ایناس

برا سه ماهه اول که بمن چیز خاصی نداده بجز مولتی ویتامین

ممنون میشم اگر کسی تجربه داره راهنماییم کنه ببینم تو سه ماهه دوم معمولا چیا میدن یا چه چیزایی باید خورد و نباید خورد🙏🏼🦋

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وای راست میگی...امپول اچ سی جی کی زدی!؟ از حالتات برام بگو.....😇😍

نه گلم امپولی نزدم.تازه توازمایشم پلی کیستیکم نشون داده بود.این ماه اولین ماه اقدامم بود.بهم متفورمین داده بودنتونستم بخورم.اسپرین وفمیبیون میخورم.بازفعلابارداربودنم مشخص نیست.یه هاله کمرنگ دیدم فقط.توکل بخدا.ان شالله هرچی خیره.ان شالله به حق این شبای قدردامن همه منتظراسبزبشه 

2714
نه گلم امپولی نزدم.تازه توازمایشم پلی کیستیکم نشون داده بود.این ماه اولین ماه اقدامم بود.بهم متفورمی ...

ایشالله🙏🏼🙏🏼🙏🏼 منم اون لحظه که خط دومو دیدم فقط چشامو بستم براهمه دعا کردم اشک ریختم برا همه منتظرا بخدا😢

...ببینم....چرا دوباره بیبی نزدی پس؟؟؟ اصلا فردا برو یه آزمایش خون بده😇😍

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ایشالله🙏🏼🙏🏼🙏🏼 منم اون لحظه که خط دومو دیدم فقط چشامو بستم براهمه دعا کردم اشک ریختم برا همه من ...

اره فردانمیتونم جایی کاری دارم.ان شالله پسفرداحتمامیرم.عزیزم توی این شبهای قدرمنم دعاکن.که دیگه ازشوهرم شرمنده نشم.خدایاااا منوروسیاه نکن

اره فردانمیتونم جایی کاری دارم.ان شالله پسفرداحتمامیرم.عزیزم توی این شبهای قدرمنم دعاکن.که دیگه ازشو ...

عزیزم این چه حرفیه😨 حتما برات دعا میکنم ولی چرا از شوهرت شرمنده بشی؟!😱 مگه تو خودت خواستی؟؟! اصلا از کجا معلوم اگرهم مشکلی بوده از کجا بوده؟!! ای خداااااا از دست ما خانومااااااااا.......😣😣😣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
الان شماباردارین؟چندماهتونه؟

من یازده هفتمه الان

مشکل از همسرم بود ولی من اصلا نذاشتم این موضوع به چشم بیاد که مشکل ازکیه! مشکل هردوتامون بود و باهم راه حلشو پیدا کردیم...شمام همینکارو کنید اصلا تقصیرو گردن کسی ننداز خانوم گل🌹

مشکل زناشویی مشکل هردوطرفه..مقصر نداره باید فقط حل بشه همین❤️🙏🏼😇 کلی برات دعا کردم حتا تاپیکم زدم الان😍 برو ببین

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706