2737
2734
عنوان

روغن رازیانه و موی زائد و هورمون

7517 بازدید | 24 پست

خانم ها من موی زائد زیر چونه و گردن و کنار گوش دارم خواستم لیزر کنم گفتن مشکل هورمون داشته باشی باز میگرده و یا اگه حامله بشی دوباره باز میگرده .گفتم بدم دکتر برای درمان میگن اگه داروها قط کنی دوباره  برمیگردن گفتم روغن رازیانه بزنم میگن خیلی خوبه جواب داده میگن باز مشکل هورمون داشته باشی باز استفاده نکنی بر میگرده اخه من چه خاکی کنم تو سرم دیگه خسته شدم نمیدونم چکار کنم هر روز باید نخ به دست باشم دیروز زدم امروز دراومدن واقعا موندم حالم داغون

گفتم اشکال نداره میرم درمان میکنم و همزمان لیزر میکنم ولی مشکلم اینجاست که فعلا حامله نشدم و حداقل هی باید حامله بشم و دوباره همون مشکل ها میاد سرم 

یه راهکار بگید ک من چکار کنم واقعا

خود دمنوش رازیانه مصرف کن عالیه هم واسه تنظیم هورمون هم عفونت و موی زائد ولی اگه اقدامی یا باردار باید قطع کنی مصرفشو چون موجب سقط میشه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو دکتر بهت دارو بده،هورمونات ک منظم شدن برو لیزر

فک نمیکنم برگرده 

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
خود دمنوش رازیانه مصرف کن عالیه هم واسه تنظیم هورمون هم عفونت و موی زائد ولی اگه اقدامی یا باردار با ...

نمیشه من طبعم  گرمه بهم نمیسازه اشتها زیاد میکنه چاقدتر میشم و پرولاکتین رو هم بالا میبره 

الهی عزیزم همدردیم

منم موهای زائدم بیش از حد زیاده و رشد فوق العاده ای داره خسته شدم ازش الان بند میندازی چند ساعته رشد میکنه عین لوبیای سحر آمیز شده 

تازه من بدبخت از این حرص میخورم که موهای سرم خیلی کم پشته چی میشد بجای موهای زائد موهای سر و ابروم خوب میشد رشدش؟؟؟؟

اصلا لیزر نکن هم ضرر داره هم پول هدر دادنه من لیزر کرده بودم الانم برگشته

یه دکتر طب سنتی میگفت بخاطر تنبلی تخمدانه تا اون درس نشه هرکاری کنی اینا برمیگردن شمام برو پیش یه دکتر طب سنتی حاذق شاید ازش نتیجه بگیری

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2738
خیلی تحقیق کردم میگن مصرف نکنی بر میگرده یا حامله بشی همون مثل اول درمیان

قرصا ک دائمی نیستن ی مدت میخوری ک فقط هورموناتو تنظیم کنه بعد ب تشخیص دکتر باید قطع کنی

زن عموی منم مشکل هورمونی داشت زیر گردنش موی زائد دراومده بود رفت دکتر بعدم رفت لیزر الانم خیلی راضیه

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
الهی عزیزم همدردیم منم موهای زائدم بیش از حد زیاده و رشد فوق العاده ای داره خسته شدم ازش الان بند م ...

من جای دیگه ندارم فقط صورتم هست چند روز پیش رفتم سونو گفت نه کیست داری نه تنبلی ولی میدونم هورمون مردانه زیاده .الان چند روزه به فکر لیزرم ولی تحقیق که کردم پشیمون شدم جون حامله بشم دوباره در میان و این ک الکی پول بدم تو این بی پولی زورم میاد واقعا .حالا گفتم روغن بزنم ولی میگن قطع کنی دوباره در میان نمیدونم راسته یا دروغ چون خیلی گفتن از بین رفتن

قرصا ک دائمی نیستن ی مدت میخوری ک فقط هورموناتو تنظیم کنه بعد ب تشخیص دکتر باید قطع کنی زن عموی منم ...

میگه مثلا مدتی قط کنی حالا جواب میده ولی یه دفع دوباره این هورمون کوفتی میره بالا و در میان 

من جای دیگه ندارم فقط صورتم هست چند روز پیش رفتم سونو گفت نه کیست داری نه تنبلی ولی میدونم هورمون مر ...

منم سونو رفتم دکتر میگه تنبلی نداری ولی دکتر طب سنتی گفت چون موهای صورت و روی سینه زیاده تنبلی داری چند ساله هم منتظر نی نی ام ولی متاسفانه نمیشه

چند ساله ازدواج کردی؟ 

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
موی آدمی ک نیست   اصلا ناجور هستن سیاه و ضخیم  مثل ریش مرد من طاقت   ندارم

اگه طبعت گرمه، برو پیش یه طب سنتی خوب برات دارو بده، همین جوری چیزی نخور، جدیدا یکی یه آدرس داده بهم تو کرج، اگه به کارت میاد بدم بهت

خودمم، نه بیشتر نه کمتر
2706