1428
1411

انشالله خدا اخروعاقبتتوبه خیرکنه گلم غصه نخور الهی خدا بخت بلند وزندگی قشنگ نصیبت کنه‌

من خودم وقتی جهیزیه جمع میکردم خوشحال بودم چون تمام تلاشموکردم واس درست کردنش ولی نشد ک بشه بعدشم باکسی ک ازته دل دوسش داشتم ازدواج کردم بار روانیش بدبود ولی الان ک میبینم خدا همه کارش حساب کتاب داره وحکمتی توشه...

دلیل طلاقت چی بود؟

خانوادش

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

انشالله خدا اخروعاقبتتوبه خیرکنه گلم غصه نخور الهی خدا بخت بلند وزندگی قشنگ نصیبت کنه‌ من خودم وقتی ...

من فک نمیکردم طلاق اینقدر سخت باشه. هر کی میگف برام درکش نمیکردم

سخته واقعا سخته البته من خودم بااینک طرفم ادم بیشعور یبود واصلا بدرد زندگیم نمیخورد ولی بااین حال یه دوراهیه بدیه ادم انگارنمیدونه چیکارکنه چی درسته چی غلط من خودم واقعا اگ مامانم نبود کم اورده بودم بااینکه میدونستم زندگی دیگ دوامی نداره ولی روانی مامانم خیلی حمایتم کرد خیلی...میگذره گلم انشالله اینده ای پرازموفقیت داشته باشی

1390

چرا داری جدا میشی؟ چقد ناراحت شدم😢انشالله که بهترینا قسمتت بشه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

امیدت فقط بخدا باشه بگو هر چی صلاحته برات رقم بزنه.منم تجربه طلاق رو داشتم.اما بعد مدتی دوباره ازدواج کردم خدا رو صدهزار بار شکر که الان ازدواج مجدد داشتم خیلیم خوشبختم

خدایا کمکم کن❤

فقط برای آرامش دلت صلوات میفرستم 

میفهمم جمع کردن اون وسایلی که چیدی چقد ذوق داشتید حالا برای جدا شدن جمع میکنید اون خونه اون جاها ادمو دق میده خاطرات میاد 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت 🎀
خیلی ناراحت شدم برات  میشه بگی خانوادش چه کاری کردن که تو خواستی طلاق بگیری منم دوست پسرم قرار ...

اوف پس اول در مورد  خانواده ش مسله مشکلات رو حل کن بعد وارد زندگی بشو 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت 🎀
1394
هر چقدر میگم کار خودشو میکنه

درست نمیشه پس 

بعدا هم اذیتت میکنه ها نمیخوام بترسی ولی دارم میگم الان درستش کن بگو درست نمیشی نیا خاستگاری عزیزم جونتو جوانی تو از سر راه آوردی ببری سر و کله بزنی باهاش حرف مادرشو گوش کنه و..... پیر میشیا تا درستش کنی الان درستش کن مسمم باش محکم باش سرش 

بگو بهتره بریم مشاور راجبش صحبت کنیم تا مشکل حل بشه با ارامش بریم سر زندگیمون 

من با شوهرم زود ازدواج کردیم عقد یا دوست نبودیم زیاد برای همین شناختم کم بود در مورد خانواده اش 

به شدت دهن بین مادرش بود حالم بهم می‌خورد فقط حرف مامانشو ش میکرد همه چی زندگی رو بهش میگفت اه حتی پیام هامو نشون میداد نمیدونی من چه عذابی زجری کشیدم تا درست شد الان 4 ساله ازدواج کردیم ولی بازم هرزگاهی به حرف مامانش گوش میکنه در مورد زندگیمون البته مسلط شدم بهش 😂

1387