2737
2734
عنوان

چجور دردی داشتم باید برم بیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 44 پست

عزیزم اگ اجباز ب سزارینی و طبیعی برات خطر داره  اینا علایم زایمان هست ی زنگ ب دکترت بزن و بگو بهش چون اگ عجله نکنی تا فردا این موقع طبیعی زایمان کردی  پس ب دکترت بگو اگ روند زایمانت شروع شده باشه بستری میکنن و اورژانسی سز میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پایان ۳۸هفته سزمیشم

ایشالله به سلامتی زایمان کنی من فردا میرم تو ۳۷ هفته و ۵ روز ، یه سئوال سزارین چه جوریه ؟دردش در چه حده ؟

خدايا ممنونم بخاطره معجزه اي كه برام اتفاق افتاد 🙏🙏🙏♥️♥️♥️
عزیزم اگ اجباز ب سزارینی و طبیعی برات خطر داره  اینا علایم زایمان هست ی زنگ ب دکترت بزن و بگو ب ...

اره اجباریه چشم گلم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
ایشالا بسلامتی زایمان کنی عزیزم. واسه منم خیلی دعا کن که هم بچه م سالم باشه و هم سزارین زایمان کنم😁

چشم عزیزم ایشالله به خاستت برسی 

عزیزممم منم این مدلی بوودم. رفتم  بیمارستان نذاشتم معاینم کنن‌ سونو انجام دادن تست گرفتن گفتن خ ...

چشم عزیزم ببوس فسقلیتو

2738
ایشالله به سلامتی زایمان کنی من فردا میرم تو ۳۷ هفته و ۵ روز ، یه سئوال سزارین چه جوریه ؟دردش در چه ...

برا من شدید بود شیاف مرتب بذار خیلی تسکینه سختیش ۱۰روزه اوله

عزیزم من ماه هشتمم روزی ۶ ۷ بار از این انقباضا دارم یعنی طبیعیه؟؟؟ دهانه رحمم بسته س سرویکسمم تو هف ...

بله عزیزم اصولا دردای پراکنده با شدت کم که با استراحت برطرف میشن مشکلی نداره و کاملا طبیعی هستش

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
برا من شدید بود شیاف مرتب بذار خیلی تسکینه سختیش ۱۰روزه اوله

😭😭 خ میترسم چرا اخه میگن دردش کمه که ، الان میگن پمپ درد وصل می کننو اینا دردش و کم میکنه 

یعنی شما هم تو ماه هشتم از این انقباضها داشتی؟؟؟؟

بله گاهی 

البته گاهی هم بچه خودش رو یه جای شکم جمع میکنه یا حین حرکتش ادم احساس انقباض و سفتی میکنه اینا رو با انقباض رحم اشتباه نگیرید

ن عزیزم میدونم تفاوتشونو  میشه بپرسم واسه شما روزی چند بار منقبض میشد؟؟؟

خیلی زیاد نبود مال من 

الانم اصلا ندارم بااینکه هشت ماهم کامل شده الب من چون مرتب شیاف پروژسترون استفاده کردم از اوایل بارداری میتونه به خاطر اون باشه

2706