2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم انجام ندی بهتره برگشت پذیره.خواهرشوهرم هلند عمل کرد دویاره همونطوری شد.تو همین سایت هم بچه ها ...

درد امونمو بریده اما خییییلیا میگن برمیگرده

واقعا موندم چیکارش کنم

رسما هیچ کفشی نمیتونم پام کنم

خداروشکر برا من کمه.. برا دوستم خیلی زیاد بود..اونم تا در اتاق عمل رفته بود.. از ترس کنسل کرده بود.. ...

خدارو شکر که شدید نیست

دوستم توی نت سرچ کن نرمش های مربوط بهش رو انجام بده و لاانگشتی بذار حتما حتما که شدید نشه

البته برای من ارثیه اما برای شما جلوی پیشرفتشو میگیره

درد امونمو بریده اما خییییلیا میگن برمیگرده واقعا موندم چیکارش کنم رسما هیچ کفشی نمیتونم پام کنم

دوستم شرایطش مثل شماست از 

داروخانه یه وسیله خریده مرنب لای انگشتش میذاره حتی توخونه .الان میگه دردم کمتر شده.سرچ کن تو همین نی نی سایت بچه ها عکسش رو گذاشتن .از همون مدل بگیر.دکترها خیلی بی رحم شدن خوب راهنمایی نمی کنن .از پول بدشون نمیاد دیگ

درد امونمو بریده اما خییییلیا میگن برمیگرده واقعا موندم چیکارش کنم رسما هیچ کفشی نمیتونم پام کنم

سلام من هم مشکل شمارو داشتم پام دیگه تو کتونی هم درد می گرفت رفتم پیش دکتر رحیمی که دیگه تو این عمل حرف اولو میزنن ویزیت شدم پاهامو معاینه کرد گفت زیاد نیست مال تو میتونی الان عمل نکنی ولی باید چندتا نکته رو رعایت کنی ، یکیش کفش مناسب بود، یکیش گفت لاانگشتی به هیچ وجه استفاده نکن چون بقیه انگشتات هم کج میشه ! من چندسال بود استفاده می کردم 😓 و اینکه درنهایت من تصمیم گرفتم هردوپامو ماه پیش عمل کردم عملش از تصورم خیلی راحت تر بود دیروز بعد یکماه باندمو باز کردم پامو دیدم ، هنوز خیلی ورم داره پام ، اما اگر تصمیمشو گرفتی از دردش نترس چون قابل تحمله و درضمن چندروز اول شیاف میده که من کلا دو روز اول استفاده کردم ، روز سوم یه ژلوفن خوردم از روز چهارم هم هیچی نخوردم کاملا قابل تحمل بود ، بیشتر از درد به نظر من کلافگیش بده که هردو پا ، 

ولی بنظرم این عمل نکتش رعایت کردن بعدشه اگر وقتی دکتر میگه تا دوماه بعدش کتونی بپوش و رعایت نکنی خوب معلومه برمیگرده یا تا دوماه بعد عمل باید صندل مخصوص که روز عمل میده تو خونه پوشید من یکلحظه هم بدون صندل تو خونه نیستم عمل بینی هم اگر رعایت نکنی بینی ممکنه بدریخت بشه درسته این عمل درمانیه ولی بنظرم مراقبت های بعد عمل خیلی مهمه ،من از دکتر قبلش پرسیدم ممکنه این برگرده نگفت نه ولی خوب حداقل تا الان با ۴۰ تا از کسایی که از سالها قبل پیشش عمل کردن حرف زدم همه راضی بودن خوشبختانه ، امیدوارم منم بعد ها راضی باشم .

سلام من هم مشکل شمارو داشتم پام دیگه تو کتونی هم درد می گرفت رفتم پیش دکتر رحیمی که دیگه تو این عمل ...

مرسی عزیزم از توضیحات کاملت😍

دلمو قرص کردی احتمالا برم انجام بدم

مرسی عزیزم از توضیحات کاملت😍 دلمو قرص کردی احتمالا برم انجام بدم

خواهش میکنم ، الان ۲ ماه از عملم میگذره ، راحت راه میرم اما همچنان ورم دارم، یخورده تو کتونی سختمه هنوز ،بنظر من کاملا ۳ ماه طول میکشه تا پا خوب خوب بشه ولی حتی یک لحظه هم از انجام عمل پشیمون نیستم ، ماها که پاهامون تو کفش درد میگرفت بعد عمل دردش برامون آشناست انگار همون درده فقط یکسره تا دوروز اول هست ولی بازم قابل تحمله اصلا اون فاجعه ای که خیلی ها میگن نیست اما هرکسی تحملش یکجوره اگر ایشالا عمل کردین بعدش یه خبری از خودتون بدین که نظر شما چی بوده ، بنظر من کسی که با درد این مشکلو داره بهترین راه همون جراحیه ، الان با خودم میگم ببین چه زود دوماه گذشت عوضش تا آخر عمر راحتم تو دوران نقاهت هم همش به بعدش فکر کردم کلا مثبت بودم و روحیم رو حفظکردم بنظرم واقعا تاثیر داشت ☺️

2706