1265
1273

نه یک ماه شبیه موکت شده 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

اره خودم بلدم همیشه خودم تمیز میکنم تا در میاد سریع برمیدارم خوشم نمیاد بزارم بهم ریخته بشه از منم پهن و پره

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
1258

من که ابرو ندارم😑خیلیییییی کم پشت و نازکه.یه سال هم دست نزنم بهشون همینن😐خدایا حکمتت رو شکر ولی ابرو ی من کلفت و پر بود به کجا برمیخورد😑

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بدبخت؟چون خوشی تو زندگیم ندارممیخوای بگی که باطن زندگی خودتو با  ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن.ولی باید بگم ظاهر زندگیمم قشنگ نیس چه برسه به باطنش.
من که ابرو ندارم😑خیلیییییی کم پشت و نازکه.یه سال هم دست نزنم بهشون همینن😐خدایا حکمتت رو شکر ولی اب ...

حتما ی امتیاز دیکه داری عشقم

زندگی گاهی چقدر سخت میشه...
8
به نظرتون اینا که ابروهای پهن و خوشگل و مرتب دارن چیکار میکنن آنقدر مرتبه ؟

خوب میرسن بهش دیگه یا خودشون یا میرن آرایشگاه هاشورو هزار تا چیز دیگم دراومده که واسه پهنی و قشنگی ابرو استفاده میکنن

1226
من که ابرو ندارم😑خیلیییییی کم پشت و نازکه.یه سال هم دست نزنم بهشون همینن😐خدایا حکمتت رو شکر ولی اب ...

حالا چرا ی بدبخت! چ چیز بدی گذاشتی

زندگی گاهی چقدر سخت میشه...
1280