1619
1605

توپربازدیداس بخون 

:یلدام بازم

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

1522

داقعا اینقدررررر خیانت زنهای سوهردار هم زیاد شده یا خیلی از اینا خیال پردازیه؟؟😔😔😔

🏴💔تسلیت😔😢💔🏴بعضی از اشتباهات خییلی خییلی دردناکه حتی اگه با نجابت از طرف عزیزترین افراد گردن گرفته بشه و در مورد مقصر اصلی بنا به مصلحت پنهان کاری بشه😔😢😡 #انتقام_سخت(۱۷۹+۱)👊✌ دشمن نمی داندشیعهوقتی که در راه خدا خون❤ می دهد قدرتمندتررررمی شود... تکثیرررر می شود.💪💪✌✌دشمن نمی داند شهید قاسم سلیمانی❤❤برای او خطرناکتر است ازسردار قاسم سلیمانی💚💚👊👊👊💣💣 الا حزب الله هم الغالبون✌✌✌✌خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ‌می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟پس مرگ بر آمریکا👊👊👊👊#سندرم استکهلم یعنی کودتا کند در کشورت، به صدام سلاح بفروشد، هواپیمای مسافری‌ات را بزند، داعش را به جانت بیندازد،یکطرفه زیر توافق با کشورت بزند، حتی از ورود دارو برای بیماران کشورت جلوگیری کند، سرباز و محبوب ترین فرد کشورت را با موشک ترور کند، و این بار با دد منشی تمام و تغییر کدها و تصمیم نفوذیها جان ده ها هموطنت را بگیرد، باز عاشق #آمریکا باشی

پر بازدید اول بخون متوجه میشی

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1620

میخواد حق طلاق بگیره مهریه ش و اجرا بزاره

من تو گروهشون بودم خیلی خیلی عصبی شدم چون هیچ پشتوانه ای نداره خانواده مردک هم از اون اشغالا هستن دارن اذیتش میکنن تو دادگستری اشنا دارن

Don’t let yesterday take up too much of ..today
فعلا که بنده خدا رفته دادگاه عمو شوهره هم تهدید کرده که پدرت و در میاریم دم خونه زنه رفتن بچش گفته ...

عموعه که از این طرفداری کرده بود

چه دنیای کثیفی شده😣

مامان دو تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️ اگه دوست داشتین برای آرامشم یه صلوات هدیه کنید🌹
1641
فعلا که بنده خدا رفته دادگاه عمو شوهره هم تهدید کرده که پدرت و در میاریم دم خونه زنه رفتن بچش گفته ...

کی بهت گفت من که پیگیر بودم نفهميدم لینک گروهم زدم نبومد

پسرم همه دنیامه😍😍😍
1639