2726
عنوان

طرز تهیه حلیم

46402 بازدید | 43 پست

خانمهایی که درست کردین و خوب دراومده  میشه توضیح بدین شیوه درست کردنشو😊ممنون

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بلغور گندم خیس میکنی بعد با گوشت میریزی تو قابلمه تا بپزه یذره نمک هم میزنی 

وقتی گوشتا پخت در میاری ریش ریش میکنی دوباره میریزیش تو قابلمه و انقدر میزنیش تا حالت کش دار شه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

گوشتت را با پیاز و یکم ادویه ونمک بپز بعد گندمت هم حدا بپز طوریکه خسابی پخته شه وابش گرفته شه . گوشتت هم کم اب بگیر .

بعد گندمت را میکس کن حسابی و از صافی رد کن . صافی خیلی ام ریز نباشه طوری نیس . حسابی ام دست بکش که تفاله کمی بموند . بعد کوشتت هم بهش اضافه کن و میکس کن . اگه نمک احتیاج داره بزن همراه با دارجین وکره .

من با این روش درست مردم عالی شده .

میتونی اگه دوست داری دنبه ام با کوشتت بپزی داخلش کنی

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

عزیزم من یکی از دوستام حلیم سنتی میفروخت منم یکبار رفتم یاد بگیرم

تابحال اینجور حلیمی نخوردم مثل بیرونیا سفید نیست قهوه ایه و فوق خوشمزه اگه بخوای بگم چجوری

خودم درست کردم با بلغور از شبکه پنج وای اون یه چیز دیگه بود

بلغور گندم دو ساعتی خیس میکنم بعد می‌زارم رو شعله بپزه ..بعد گوشت و پیاز جداگانه میپزم با گوشتکوب نرم میکنم بعد گندم هم بعد پخت میکوبم ..گوشت به گندم اضافه میکنم کمی نمک میزنم تا دو ساعت خوب جا بیفته مرتب هم بزنید ته نگیره...بعدم دارچین و کره سرخ میکنم اضافه میکنم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
عزیزم من یکی از دوستام حلیم سنتی میفروخت منم یکبار رفتم یاد بگیرم تابحال اینجور حلیمی نخوردم مثل بی ...

بگو عزیزم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
عزیزم من یکی از دوستام حلیم سنتی میفروخت منم یکبار رفتم یاد بگیرم تابحال اینجور حلیمی نخوردم مثل بی ...

من هم سفید نمیشه تقریبا قهوه ای هست

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706