1421
1389

نفری ده تا 

به نیت براورده شدن حاجت تمامی شرکت کننیدگان 

و دعا برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان 

هستین؟؟ 

کامنت بزارید 😍

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1390

من خوندم

خدایا همیشه تو هر شرایطی هوامو داشتی همیشه پاداش تلاش و صبرم و دادی بازم میدونم حواست بهم هست، خودت ضامن سلامتی و خوشبختی و زندگی و آرامشم هستی ازت ممنونم خدای مهربونم. منو همسرم با هم خوشبخت ترین هستیم و با اومدن نی نی خوشبختیمون قراره چند برابر بشه خدایا شکرت❤️
1394

منم هستم التماس دعا

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌دونم تا آخر این تیکر بالاخره منم مامان میشم😍      «مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویا پرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالی‌ات را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خداروشکرت 
1396

۵خوندم

پسر دوست‌داشتنی من! تاریخ تولد تو در تقویم و در یک روز خاص نیست؛ چراکه تو بارها و بارها، هر روز و هر روز در قلب من متولد می‌شوی. به دنیا آمدن تو دلیل هر تپش قلبم است. دلیل هر تپش قلبم مبارک.
1391