2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقدم عزیزم یک سالو خورده ای جطور؟

منم سن کم ازدواج کردم واسه همین پرسیدم 😆

درس میخونی؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2456
نی نی سایت همینه یکی ی تاپیک میزنه دیگه مد میشه صد تا عین اش رو قطاری  میزنن بابا یکم خلاقیت دا ...

ولی باحاله😅😅😅 یکم شاد شدم و خندیدم😅😅 تینا زده بود خاشقچی هم ازت متنفره😅😅😅 کلی خندیدم

2714
نی نی سایت همین ... ندیدید  یکی تاپیک میزنه درباره  برادر شوهر ؛  پشت بندش  بای ...

😂😂😂😂 اره اره یا یکی درمورد چاقی و لاغری بزنه پشت بندش میگن لاغر کنم یا چی 😅😅 دمشون گرم همون لحظه براشون دغدغه میشه

اره من دوتاشو دیدم یکیش همه گزینه هاش منو دوست دارید بود یکیش همه گزینه هاش از من متنفرید بود😂

مال تینا همه متفرم بود 😅😅 من ینه اخرش مرحوم خاشقچی.... زدم

منم سن کم ازدواج کردم واسه همین پرسیدم 😆 درس میخونی؟

دیپلم گرفتم.فعلا قصد ادامه تحصیل ندارم.. چند سالته گلم؟؟ چند سالگی ازدواج کردی؟؟

چرا نمیشه🤔

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706