2726
خوشم میاد هیچ کدومتون اون سی تا تاپیکو ندیدین😅😅😅😅😅😅 همه تاپیک نظر سنجی درمورد خودشون زدن.یعنی ...

من دیدم

زهرام😊😊.                                                            دانشجو مامایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشم میاد هیچ کدومتون اون سی تا تاپیکو ندیدین😅😅😅😅😅😅 همه تاپیک نظر سنجی درمورد خودشون زدن.یعنی ...

نه ولا

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2728
فعلا که هیچکی نمشناستت همه کو کومیکنن کدوم کدوم

واسه اونایی ک گفتم ک میدونن😅😅😄😄 همه ک قرارا نی ادمو بشناسن

عزیزم عقدی شما یا عروسی کردی؟چند وقته؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

نی نی سایت همین ...

ندیدید  یکی تاپیک میزنه درباره  برادر شوهر ؛  پشت بندش  باید سیصد تا  تاپیک اون مدلی  بخونیم 🙄😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2785715/عکس-دسر-و-غذا-و-شیرینی-و-سفره-افطاری-و?postId=9096 ...

خیلی زشته ب نظرم این کار

2706