2733
2734
خوشم میاد هیچ کدومتون اون سی تا تاپیکو ندیدین😅😅😅😅😅😅 همه تاپیک نظر سنجی درمورد خودشون زدن.یعنی ...

من دیدم

زهرام😊😊.                                                            دانشجو مامایی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشم میاد هیچ کدومتون اون سی تا تاپیکو ندیدین😅😅😅😅😅😅 همه تاپیک نظر سنجی درمورد خودشون زدن.یعنی ...

نه ولا

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2728
فعلا که هیچکی نمشناستت همه کو کومیکنن کدوم کدوم

واسه اونایی ک گفتم ک میدونن😅😅😄😄 همه ک قرارا نی ادمو بشناسن

عزیزم عقدی شما یا عروسی کردی؟چند وقته؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2738

نی نی سایت همین ...

ندیدید  یکی تاپیک میزنه درباره  برادر شوهر ؛  پشت بندش  باید سیصد تا  تاپیک اون مدلی  بخونیم 🙄😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2785715/عکس-دسر-و-غذا-و-شیرینی-و-سفره-افطاری-و?postId=9096 ...

خیلی زشته ب نظرم این کار

2706