1507
1520

تا حالا سی تا تاپیک زدین😅😅💪💪

ایولا ایولا

فقط خدامو شکر میکنم ک تگ نمیشه اسمم وگرنه الان اعلانا ترکیده بود😅😅

میدونم ک میدونین چی میگم😄😄

من فراااااااااااارررررررررر😲

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

گدوم تاپیک؟

یه تاپیک زدم نظر سنجی درمورد خودم کاربرا خوششون اومد پشت بندش بیست تا زدن😅😅😅 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟
1475

😂😂😂سخت نگیر

من زنی ۲۱ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و منمادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم💪😎
1334

خوشم میاد هیچ کدومتون اون سی تا تاپیکو ندیدین😅😅😅😅😅😅 همه تاپیک نظر سنجی درمورد خودشون زدن.یعنی ندیدین؟؟😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اعتماد به سقفت تو حلق ترامپ

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
وات د فاز😐

نول😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اعتماد به سقفت تو حلق ترامپ

😎😎😎😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
خوشم میاد هیچ کدومتون اون سی تا تاپیکو ندیدین😅😅😅😅😅😅 همه تاپیک نظر سنجی درمورد خودشون زدن.یعنی ...

من دیدم

زهرام😊😊.                                                            دانشجو مامایی
خوشم میاد هیچ کدومتون اون سی تا تاپیکو ندیدین😅😅😅😅😅😅 همه تاپیک نظر سنجی درمورد خودشون زدن.یعنی ...

نه ولا

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

من یکیشو دیدم انگاری قفل بود

برای تو                                                                   برای چشمهایت...                                                      برای من                                                                  برای دردهایم...                                                        برای ما                                                                  ای کاش خداکاری بکند...💚                                                                                                           لطف میکنید برای شفای دخترم یه صلوات مهمونش کنید❤
فعلا که هیچکی نمشناستت همه کو کومیکنن کدوم کدوم

واسه اونایی ک گفتم ک میدونن😅😅😄😄 همه ک قرارا نی ادمو بشناسن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514