1676
1605
اره من دوتاشو دیدم یکیش همه گزینه هاش منو دوست دارید بود یکیش همه گزینه هاش از من متنفرید بود😂

مال تینا همه متفرم بود 😅😅 من ینه اخرش مرحوم خاشقچی.... زدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیا پایین 😍👇😜😛اینجا کلیک کن و بیا بگو منو ب چ چیزی توی سایت میشناسی؟!
منم سن کم ازدواج کردم واسه همین پرسیدم 😆 درس میخونی؟

دیپلم گرفتم.فعلا قصد ادامه تحصیل ندارم.. چند سالته گلم؟؟ چند سالگی ازدواج کردی؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیا پایین 😍👇😜😛اینجا کلیک کن و بیا بگو منو ب چ چیزی توی سایت میشناسی؟!

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

یه تاپیک زدم نظر سنجی درمورد خودم کاربرا خوششون اومد پشت بندش بیست تا زدن😅😅😅

زبون روزه هوسشون انداختی 

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی

چرا نمیشه🤔

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                 به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
1522
دیپلم گرفتم.فعلا قصد ادامه تحصیل ندارم.. چند سالته گلم؟؟ چند سالگی ازدواج کردی؟؟

به سلامتی ۲۰ سالمه ۱۶ سالگی ازدواج کردم

من زنی ۲۱ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و منمادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم💪😎
چی نمیشه؟!

تگ🤣

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                 به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
1668
نمیدونم تگ نمیشه اسممم😢

😑😑😑اشکال نداره منم نمیشم😂

من هیفده و نیم عقد کردم😅

من ۱۷ و نیم بچه داشتم😂

متولد چندی؟

من زنی ۲۱ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و منمادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم💪😎
تگ🤣

کیو میخوای تگ کنی??

اوضاع انقد خرابه که ابوریحان بیرونی ام الان درونه😂بهترین تعریفی که از افسردگی شنیدم؛جنگ بین مغزی که میخواد بمیره و بدنی که میخواد زنده بمونه👌😔 غلام علی حداد عادل که ريیس فرهنگستان ادب است،به جای واژه عربی مثلث واژه فارسی"سه بر"را جایگزین کرده،وبه جای متساوی الاضلاع "سه برسه بر برابر"وبه جای مثلث متساوی والساقین"سه بر دوبر برابر"را پیشنهاد داده.در ریاضی یک اصل وجود دارد که می گوید:اگردوضلع نا مساوی ازیک مثلث متساوی الساقین با دو ضلع مثلث دیگر برابر باشدآن دو مثلث برابرند.حالا این اصل را از زبان پیشنهادی حداد عادل بازگو میکنیم:هرگاه دوبر نابرابراز یک سه بر دوبر برابربرابر دوبر نا برابراز یک سه بر دوبربرابر دیگر باشد آن دو سه بر دوبر برابر برابرند    
کیو میخوای تگ کنی??

گف تگ نمیشم گفتم چرا😁

79

خوشبخت باشی عزیزم

1645