1464
1459

عزیزم عقدی شما یا عروسی کردی؟چند وقته؟

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

من یکیشو دیدم انگاری قفل بود

اره همشون قفل کردن و فقط نظرو خواستن😄😄

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟
1436
عزیزم عقدی شما یا عروسی کردی؟چند وقته؟

عقدم عزیزم یک سالو خورده ای جطور؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟

نی نی سایت همین ...

ندیدید  یکی تاپیک میزنه درباره  برادر شوهر ؛  پشت بندش  باید سیصد تا  تاپیک اون مدلی  بخونیم 🙄😐

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
اره همشون قفل کردن و فقط نظرو خواستن😄😄

خو پ چه جوری نظر بزارن😕

برای تو                                                                   برای چشمهایت...                                                      برای من                                                                  برای دردهایم...                                                        برای ما                                                                  ای کاش خداکاری بکند...💚                                                                                                           لطف میکنید برای شفای دخترم یه صلوات مهمونش کنید❤
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2785715/عکس-دسر-و-غذا-و-شیرینی-و-سفره-افطاری-و?postId=9096 ...

خیلی زشته ب نظرم این کار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444
خو پ چه جوری نظر بزارن😕

نظر سنجی دیگه.. تاپیک نزدن نظر سنجی زدن😅😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عقدم عزیزم یک سالو خورده ای جطور؟

منم سن کم ازدواج کردم واسه همین پرسیدم 😆

درس میخونی؟

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
نظر سنجی دیگه.. تاپیک نزدن نظر سنجی زدن😅😊

اوکی 😂😂😂

برای تو                                                                   برای چشمهایت...                                                      برای من                                                                  برای دردهایم...                                                        برای ما                                                                  ای کاش خداکاری بکند...💚                                                                                                           لطف میکنید برای شفای دخترم یه صلوات مهمونش کنید❤
نی نی سایت همینه یکی ی تاپیک میزنه دیگه مد میشه صد تا عین اش رو قطاری  میزنن بابا یکم خلاقیت دا ...

ولی باحاله😅😅😅 یکم شاد شدم و خندیدم😅😅 تینا زده بود خاشقچی هم ازت متنفره😅😅😅 کلی خندیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
من یکی دیدم

نبابا خییییلیا زدن😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی سایت همین ... ندیدید  یکی تاپیک میزنه درباره  برادر شوهر ؛  پشت بندش  بای ...

😂😂😂😂 اره اره یا یکی درمورد چاقی و لاغری بزنه پشت بندش میگن لاغر کنم یا چی 😅😅 دمشون گرم همون لحظه براشون دغدغه میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457