2726
عنوان

حالم خیلی بده تورو خدا بیاین راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 40 پست

اون ک مرد هس کمرش درد گرفت من چجوری میتونم تااااازه بهش گفتمم گف کمرتو داغون میکنی دیدم راس میگه  من ک نمیگم خودش کار کنه نمیخام کمرش داغون شه اخه لاغرم هس ولی باید یجوری حلش کنه گناه من چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم هرروز خودت برو بریز بیرون و شروع كن كارگر پیدا كردن

لااله الله ماشالله خوشبحال شوهراتون ک یارویاورش هستین من چ زن بدی هستم باید رضازاده باشم قول میدم 

خودت با پدرشوهرت یا خانواده خودت برو یه کارگر بگیر

خونوادم یشهر دیگن پدرشوهرم هفتادو خورده ای سالشه والا ب برادر شوهرم گفتم اگه کسی سراغ داری معرفی کن 

2728
لااله الله ماشالله خوشبحال شوهراتون ک یارویاورش هستین من چ زن بدی هستم باید رضازاده باشم قول میدم&nb ...

میدونی منظورم این نیست واقعا كار كنی

فقط میخوام نشون بدی جدی هستی

و كارگر پیدا كردن واقعا سخت نیست

میدونی منظورم این نیست واقعا كار كنی فقط میخوام نشون بدی جدی هستی و كارگر پیدا كردن واقعا سخت نیست

اخه جوری نیس ک بشه رفت دنبال کارگر یعنی نمیشه من ب عنوان ی خانوم زشته یجورایی ولی ب برادر شوهرم سپردم بگرده تودیوارم گشتم 

میدونی منظورم این نیست واقعا كار كنی فقط میخوام نشون بدی جدی هستی و كارگر پیدا كردن واقعا سخت نیست

نخاله بلوک بزرگ ک نمیتونم بندازم تو کوچه باید با ماشین تو بیابون ریخته بشه اصلا حتی من نمیتونم ی دونشو بلندکنم من هیچ خودشوهرمم بزور بلند میکنه پرسیمانن خیلی سنگیننن

ایبابا بیاین دیگههههه برم خونه بابام ؟؟

وا نه .

مردم چه میکنن؟ از سر میدون دوتا کارگر بگیرید بگید کار چیه و طی کنید مزدشونو.دوسه روزه جمع میکنن .

بعدم یه وانت بگیرید . بریزید توش و ببرید بریزید اونجا که نخاله ها رو میریزن

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
وا نه . مردم چه میکنن؟ از سر میدون دوتا کارگر بگیرید بگید کار چیه و طی کنید مزدشونو.دوسه روزه جمع م ...

د منم مشکلم همینه اخه من برم کارگر جمع کنم بنظرتون چرا بعضی کاربرا غیر منطقی پاسخ میدن و همیشه میخان زن رو مقصر بدونن 

میگه نیس کارگر،کارگر قحطی اومده ظاهرا ای خدااا 

من فکر کردم تو فکرشه خودش جمع کنه و جون نداره.کدوم شهری که دور میدواناش کارگر نیست؟!

اگه بهونه میاره که کاری نمیتونی بکنی .یکم صبور باش درست میشه ان شالله

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706