2726

حالم اصن خوب نیس قبلا مشکلم رو گفتم خسته شدم خسته ن خونمون رو میسازه ن جایی کرایه میکنه خونه پدرشوهرم هستیم همه جوره باهاش حرف زدم منطقی،عصبانیت،گریه هرجور فکرش رو بکنید نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دلیلش چیه؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
وإلا نمتونم دركت كنم چون تا حالا سرم نيومده  ولي خب بمؤن اونجا دگ مگ مشكلي داري با خانواده شوه ...

خاهر من عزیز من همین الانشم خیلی عقبیم از چی میترسه گفتم کمکش میکنم خستم کرده میگه باشه مییییره تا دوباره خودم بگم دوباره قول میده هیچی ب هیچی

از نظر مالی مشکلی نداره و نمیسازه؟

مشکل فقد مالی نیس خونه کامل نخاستم ک فقد ی اتاقه ولی میدونی نخاله هارو نمیتونه خودش بندازه بیرون باید کسی بیاره اصن نمیره دنبال کارگر میگه پرسیدم نیس خب میگم اینقد بپرس و بگرد تا کسی پیدا شه اخه 9ماهه الکی 

خب حتمأ شوهرت خیلی راضیِ از اونجا دلش نمیخواد از خونه باباش بیاد بیرون واسه همینم دست دست میکنه

ن عزیزم خودشم راحت نیس مامانش هر سری میگیره بازجوییش میکنه اونم خسته شده

خب همگی باهم برید نخاله هارو از اونجا بردارید

عزیز جان من دارم میگم ک بلوکای بزرگ بزرگ چجوری بکنیم تو گونی خیییییلی زیادن اونم یمدتی کار کرد ولی دیگه خسته شد

وای یعنی منظورت من برم عزیزم ی خونه قدیمی کامل بوده ها ک تخریب شده

😂😂😂😂ببخشید ولی خب بعد موضوع رو گفتید

فکر کردم یه اتاق کوچیک تو حیاط مادرشوهرت ساختید یه سری نخاله و آشغال تو اتاق هست اونارو میگید

2706