2410
2553
من نمیدونستم که بچه دارمیشم یا نه.اولین سالگرد ازدواجمون رفتم مشهد تو حرم نشستم گفتم بهم یه پسر بده ...

خدایااااا...خدا واست حفظ کنه به حق امام حسین مظلوم. 

موقع اذان به پسرت بگو واسه کسایی که نینی میخواد دعا کنه.اون پاکه خدا قبولش میکنه😔🤲

خدایاااااا مرسییییییییی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی‌دونم دیگه ولی میگه بچه دار میشدن ولی نمی‌دونم آخه مگه میشه یه چیزی در بره آدم باردار نشه؟؟؟

وقتی یه چیز سنگین بلند میکنی  در اثر فشار زیادی که به کمو وارد میشه رحم انحراف پیدامیکنه.اونا بلدن جا بندازن.مادربزرگ شوهرم وقتی من یه چیز بلند میکردم خودزنی میکرد که نکن رحمت کج میشه بچه دار نمیشی.واسه خیلی هارو جاانداخت بچه دار شدن.خواهر شوهرم واسه بچه دوم یک سال اقدام کرد نشد مادربزرکش جاانداخت ماه بعدش باردار شد‌

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
چه عجیب..تاحالا نشنیده بودم.خدا ایشون رو هم رحمت کنه.

منم نمیدونستم.وقتی اومدم تو خانواده اینا با چشمم دیدم‌

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2456
وااااااای جدی ؟؟؟؟؟ درد نداره؟؟؟؟ بعد درمان دیگه ای نداره؟

من نمیدونم که.زیاد نه.اینا روشهای سنتی هست دیگه.زودتر جواب میده.

وقتی یه چیز سنگین بلند میکنی  در اثر فشار زیادی که به کمو وارد میشه رحم انحراف پیدامیکنه.اونا ب ...

ای کاش ماهم کسی رو داشتیم که میتونست😔

خدایا خودت درست کن انحراف یا هرچیز دیگه ای هست رو

خدایاااااا مرسییییییییی😍
ای جان شیرخوارگان حسینی .منم آرزوم.البته فعلا دخترخونه هستم ازدواج نکردم 😊😄

صدرصد ب ارزوت میرسی منم مجرد بودم همش ماه محرما این ارزوم بود

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
2714
خدایااااا...خدا واست حفظ کنه به حق امام حسین مظلوم.  موقع اذان به پسرت بگو واسه کسایی که نینی ...

مرسی عزیزم.حتما.ایشالله هرچی که خودت دوس داری خدابهت بده.اون خودش میدونه چی رو چه زمانی بهمون بده.خودتو بسپر بهش‌.

ای کاش ماهم کسی رو داشتیم که میتونست😔 خدایا خودت درست کن انحراف یا هرچیز دیگه ای هست رو

برو پرس و جو کن.پیدامیکنی.این قابله ها هم شاید بلد باشناااا.

میپرسم.یه نفر هست آشنا.ولی نمیدونم بلده یا نه

آره بپرس بلد هم نباشه احتمالا سراغ داره.

چیشد؟ماه محرم پسرم ۲ماهه میشه میخام لباس علی اصغر بپوشم ببرمش شیرخارگاه تعذیه از بچگی ارزوم بودا😐

ذوق کردم😅

ب حال خود بی بچه ام گربه میکنم عزیزم...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍