2410
2553
من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوش ...

الهی..😍 من عاشق دوقلو هام

تو اقوام دوقلو زیاد دارین؟

خدایاااااا مرسییییییییی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایییی 😭

چیشد؟ماه محرم پسرم ۲ماهه میشه میخام لباس علی اصغر بپوشم ببرمش شیرخارگاه تعذیه از بچگی ارزوم بودا😐

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
2720

یکی از دوستام می‌گفت همسایه هاشون یا اقوامشون که باردار نمیشدن مادر بزرگش کمرشونو میمالیده یهو مثل قلنج شکوندن تو حالت نشسته فشار میداده یه صدایه جا انداختن میومده بعد از یه مدت بچه دار میشدم یعنی چیشون آخه جا میافتاده؟؟؟؟؟البته مادر بزرگش سه سال پیش فوت کرده

2714

من نمیدونستم که بچه دارمیشم یا نه.اولین سالگرد ازدواجمون رفتم مشهد تو حرم نشستم گفتم بهم یه پسر بده یه دختر.اسم جدمون امام حسینو بذارم رو پسرم و یکی از القاب مادرمون حضرت فاطمه هم میذارم رو دخترم.هر وقت خودت صلاح دونستی بده من عجله ندارم.ولی اول پسر بده چون خانواده شوهرمو خودت میشناسی.دفعه بعد که اومدم باپسرم میام.گذشت و اون قضیه یادم رفت.زندگیم هم جوری بهم ریخت که دیگه  بچه نمیخواستم‌.میخواستم جداشم.یهو فهمیدم باردارم.رفتم سونو مطمئن بشم و سقط کنم.رفتم گفت ۶ هفتس بیا اینم صدای قلبش!!!!صدای قلبشو که شنیدم دلم لرزید.اسمشو طبق قرارم با امام رضا محمدحسین گذاشتم اومدو زندگیم گلستان شد.دفعه بعدش با پسرم رفتم مشهد پابوسش.😍

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
یکی از دوستام می‌گفت همسایه هاشون یا اقوامشون که باردار نمیشدن مادر بزرگش کمرشونو میمالیده یهو مثل ق ...

رحمشون.رحم انحراف پیدا میکنه جامیندازن.مادربزرگ شوهرم هم میکرد اونم ۲ ساله فوت کرده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706