1265
1273
توی ماه رمضان موقع افطار پارسال از خدا خواستم و بهم داد همون ماه

منم هرروز میخوام دعا کن واسم.🙏

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوشون با دستاشون انگشتر طلا نذر کردم بندازن اونجا

دوماه بعد باردار شدم الان دوقلو دختر دارم ان شالله دنیا بیان میریم

نازنین هستم یه مامان۲۰ساله با دوقلوهای تودلیش  نیکی و نفسniki••nafas💎💖--
1279

من گفتم کادوتولدم بده همیشه دوس داشتم کادوتولدم باشه فردای تولدمم بی بی زدم مثبت شد

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
توی ماه رمضان موقع افطار پارسال از خدا خواستم و بهم داد همون ماه

چقدر خوب😭😭😭

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون

من نذر کردم پسرم صحیح و سالم بدنیا بیاد شهادت حضرت علی اصغر (ع)کیک یزدی و شربت بدم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر پاستیل خرسیم یهویی تعلیق شدم  

یه خانمی میگفت چندروزپیش که سوره ی مریم رو میخونه وسطهای ختمش باردارشده بود

وسوره ی 89سوره نبااگه اشتباه نکنم اونم میخونده 

همون رب لاتزرنی فردا

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢
من گفتم کادوتولدم بده همیشه دوس داشتم کادوتولدم باشه فردای تولدمم بی بی زدم مثبت شد

وایییی 😭

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
1323

من زیادنظری میدم کلا عاشب این کارام ارسری هم جواب داده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1267
من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوش ...

الهی..😍 من عاشق دوقلو هام

تو اقوام دوقلو زیاد دارین؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍

منم میخوام سوره ی مریم روشروع کنم

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢
وایییی 😭

چیشد؟ماه محرم پسرم ۲ماهه میشه میخام لباس علی اصغر بپوشم ببرمش شیرخارگاه تعذیه از بچگی ارزوم بودا😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280