2058
2075
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوشون با دستاشون انگشتر طلا نذر کردم بندازن اونجا

دوماه بعد باردار شدم الان دوقلو دختر دارم ان شالله دنیا بیان میریم

نازنین هستم یه مامان۲۰ساله با دوقلوهای تودلیش  نیکی و نفسniki••nafas💎💖--
2073
توی ماه رمضان موقع افطار پارسال از خدا خواستم و بهم داد همون ماه

چقدر خوب😭😭😭

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

یه خانمی میگفت چندروزپیش که سوره ی مریم رو میخونه وسطهای ختمش باردارشده بود

وسوره ی 89سوره نبااگه اشتباه نکنم اونم میخونده 

همون رب لاتزرنی فردا

خدامیشه به منم بچه بدی 😢خدایاخیلی دوست دارم 😢نوکرتم خدا😢خداببخش اگه بدم😢نازایی امتحان سختیه برامن😢خدا بخدا من آدم این امتحان سخت نیستم 😢نگیراین امتحانو ازمن 😢5سال نازایی برامن زیاده😢خداقول میدم همیشه شاکرنعمت هات باشم 😢اصلابچه ندادی بازم شکرگذارم واسه بچه ای که ندادی ولی میخوای بدی😢چقدروجودم آغوش گرمت روکم داره خدا😢فقط میگم شرمنده اگه بدم شرمنده😢😢😢😢😢😢
من گفتم کادوتولدم بده همیشه دوس داشتم کادوتولدم باشه فردای تولدمم بی بی زدم مثبت شد

وایییی 😭

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2051
2082
من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوش ...

الهی..😍 من عاشق دوقلو هام

تو اقوام دوقلو زیاد دارین؟

خدایاااااا مرسییییییییی😍

منم میخوام سوره ی مریم روشروع کنم

خدامیشه به منم بچه بدی 😢خدایاخیلی دوست دارم 😢نوکرتم خدا😢خداببخش اگه بدم😢نازایی امتحان سختیه برامن😢خدا بخدا من آدم این امتحان سخت نیستم 😢نگیراین امتحانو ازمن 😢5سال نازایی برامن زیاده😢خداقول میدم همیشه شاکرنعمت هات باشم 😢اصلابچه ندادی بازم شکرگذارم واسه بچه ای که ندادی ولی میخوای بدی😢چقدروجودم آغوش گرمت روکم داره خدا😢فقط میگم شرمنده اگه بدم شرمنده😢😢😢😢😢😢
وایییی 😭

چیشد؟ماه محرم پسرم ۲ماهه میشه میخام لباس علی اصغر بپوشم ببرمش شیرخارگاه تعذیه از بچگی ارزوم بودا😐

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
1718