1735
1714

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوشون با دستاشون انگشتر طلا نذر کردم بندازن اونجا

دوماه بعد باردار شدم الان دوقلو دختر دارم ان شالله دنیا بیان میریم

نازنین هستم یه مامان۲۰ساله با دوقلوهای تودلیش  نیکی و نفسniki••nafas💎💖--
1718
توی ماه رمضان موقع افطار پارسال از خدا خواستم و بهم داد همون ماه

چقدر خوب😭😭😭

کسایی ک تو پست گذاشتن معطل میکنن، در موردشون فقط میتونم اینجور فکر کنم ک پدر و مادرشون نتونستن یا نخواستن یا بلد نبودن یکسری آداب اساسی زندگی من جمله مردم آزاری نکردن و نیاز ب توجه نداشتن رو بشون یاد بدن

یه خانمی میگفت چندروزپیش که سوره ی مریم رو میخونه وسطهای ختمش باردارشده بود

وسوره ی 89سوره نبااگه اشتباه نکنم اونم میخونده 

همون رب لاتزرنی فردا

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه 😢بخداایمان دارم که به زودی واقعی میشه 😍وخدامهربونه وبهم قول رسیدن به آرزوم روداده
من گفتم کادوتولدم بده همیشه دوس داشتم کادوتولدم باشه فردای تولدمم بی بی زدم مثبت شد

وایییی 😭

کسایی ک تو پست گذاشتن معطل میکنن، در موردشون فقط میتونم اینجور فکر کنم ک پدر و مادرشون نتونستن یا نخواستن یا بلد نبودن یکسری آداب اساسی زندگی من جمله مردم آزاری نکردن و نیاز ب توجه نداشتن رو بشون یاد بدن
1760
1759
من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوش ...

الهی..😍 من عاشق دوقلو هام

تو اقوام دوقلو زیاد دارین؟

خدایاااااا مرسییییییییی😍

منم میخوام سوره ی مریم روشروع کنم

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه 😢بخداایمان دارم که به زودی واقعی میشه 😍وخدامهربونه وبهم قول رسیدن به آرزوم روداده
وایییی 😭

چیشد؟ماه محرم پسرم ۲ماهه میشه میخام لباس علی اصغر بپوشم ببرمش شیرخارگاه تعذیه از بچگی ارزوم بودا😐

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
1651