1464
1411
توی ماه رمضان موقع افطار پارسال از خدا خواستم و بهم داد همون ماه

منم هرروز میخوام دعا کن واسم.🙏

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوشون با دستاشون انگشتر طلا نذر کردم بندازن اونجا

دوماه بعد باردار شدم الان دوقلو دختر دارم ان شالله دنیا بیان میریم

نازنین هستم یه مامان۲۰ساله با دوقلوهای تودلیش  نیکی و نفسniki••nafas💎💖--
1473
توی ماه رمضان موقع افطار پارسال از خدا خواستم و بهم داد همون ماه

چقدر خوب😭😭😭

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

یه خانمی میگفت چندروزپیش که سوره ی مریم رو میخونه وسطهای ختمش باردارشده بود

وسوره ی 89سوره نبااگه اشتباه نکنم اونم میخونده 

همون رب لاتزرنی فردا

فقط 40 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه باردارنیستم 😔😔کاش به زودی واقعی بشه وبارداربشم 😢😢😢😢خداخسته ام میبینی😢داغونم 😢😢😢خدا بسه چقدرمیخوای منوبچزونی یعنی من اینهمه بدم ولی هرچقدربدباشم فکرنکنم مستحق اینهمه تنبیه باشم                مرگ روبیشترازاین زندگی دوست دارم 
من گفتم کادوتولدم بده همیشه دوس داشتم کادوتولدم باشه فردای تولدمم بی بی زدم مثبت شد

وایییی 😭

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
1334
1403
من باردار میشدم ولی ماه اول عروسیمون گفتم من اگر بچه دار شم تا دنیا بیان میرم پابوس امام رضا ع هردوش ...

الهی..😍 من عاشق دوقلو هام

تو اقوام دوقلو زیاد دارین؟

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍

منم میخوام سوره ی مریم روشروع کنم

فقط 40 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه باردارنیستم 😔😔کاش به زودی واقعی بشه وبارداربشم 😢😢😢😢خداخسته ام میبینی😢داغونم 😢😢😢خدا بسه چقدرمیخوای منوبچزونی یعنی من اینهمه بدم ولی هرچقدربدباشم فکرنکنم مستحق اینهمه تنبیه باشم                مرگ روبیشترازاین زندگی دوست دارم 
وایییی 😭

چیشد؟ماه محرم پسرم ۲ماهه میشه میخام لباس علی اصغر بپوشم ببرمش شیرخارگاه تعذیه از بچگی ارزوم بودا😐

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
1514