1464
1411
عنوان

واسه نی نی دار شدن چی نذر کردین جواب داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 43 پست

یکی از دوستام می‌گفت همسایه هاشون یا اقوامشون که باردار نمیشدن مادر بزرگش کمرشونو میمالیده یهو مثل قلنج شکوندن تو حالت نشسته فشار میداده یه صدایه جا انداختن میومده بعد از یه مدت بچه دار میشدم یعنی چیشون آخه جا میافتاده؟؟؟؟؟البته مادر بزرگش سه سال پیش فوت کرده

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

خدا کنه انشاالله پریود بعدت نیاد و مامان شی  عنوان تاپیک وخوندم کیا واسه نی نی یار شدن نزر کرد ...

😭😭😭خیلی دعا کنین واسم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍
1436

من نمیدونستم که بچه دارمیشم یا نه.اولین سالگرد ازدواجمون رفتم مشهد تو حرم نشستم گفتم بهم یه پسر بده یه دختر.اسم جدمون امام حسینو بذارم رو پسرم و یکی از القاب مادرمون حضرت فاطمه هم میذارم رو دخترم.هر وقت خودت صلاح دونستی بده من عجله ندارم.ولی اول پسر بده چون خانواده شوهرمو خودت میشناسی.دفعه بعد که اومدم باپسرم میام.گذشت و اون قضیه یادم رفت.زندگیم هم جوری بهم ریخت که دیگه  بچه نمیخواستم‌.میخواستم جداشم.یهو فهمیدم باردارم.رفتم سونو مطمئن بشم و سقط کنم.رفتم گفت ۶ هفتس بیا اینم صدای قلبش!!!!صدای قلبشو که شنیدم دلم لرزید.اسمشو طبق قرارم با امام رضا محمدحسین گذاشتم اومدو زندگیم گلستان شد.دفعه بعدش با پسرم رفتم مشهد پابوسش.😍

واین نیز........بگذرد🤔☺
یکی از دوستام می‌گفت همسایه هاشون یا اقوامشون که باردار نمیشدن مادر بزرگش کمرشونو میمالیده یهو مثل ق ...

😟 کمرشون عیب نکنه..خدا رحمتش کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍
یکی از دوستام می‌گفت همسایه هاشون یا اقوامشون که باردار نمیشدن مادر بزرگش کمرشونو میمالیده یهو مثل ق ...

رحمشون.رحم انحراف پیدا میکنه جامیندازن.مادربزرگ شوهرم هم میکرد اونم ۲ ساله فوت کرده.

واین نیز........بگذرد🤔☺
1432
من نمیدونستم که بچه دارمیشم یا نه.اولین سالگرد ازدواجمون رفتم مشهد تو حرم نشستم گفتم بهم یه پسر بده ...

خدایااااا...خدا واست حفظ کنه به حق امام حسین مظلوم. 

موقع اذان به پسرت بگو واسه کسایی که نینی میخواد دعا کنه.اون پاکه خدا قبولش میکنه😔🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍
رحمشون.رحم انحراف پیدا میکنه جامیندازن.مادربزرگ شوهرم هم میکرد اونم ۲ ساله فوت کرده.

چه عجیب..تاحالا نشنیده بودم.خدا ایشون رو هم رحمت کنه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍
نمی‌دونم دیگه ولی میگه بچه دار میشدن ولی نمی‌دونم آخه مگه میشه یه چیزی در بره آدم باردار نشه؟؟؟

وقتی یه چیز سنگین بلند میکنی  در اثر فشار زیادی که به کمو وارد میشه رحم انحراف پیدامیکنه.اونا بلدن جا بندازن.مادربزرگ شوهرم وقتی من یه چیز بلند میکردم خودزنی میکرد که نکن رحمت کج میشه بچه دار نمیشی.واسه خیلی هارو جاانداخت بچه دار شدن.خواهر شوهرم واسه بچه دوم یک سال اقدام کرد نشد مادربزرکش جاانداخت ماه بعدش باردار شد‌

واین نیز........بگذرد🤔☺
1396
وقتی یه چیز سنگین بلند میکنی  در اثر فشار زیادی که به کمو وارد میشه رحم انحراف پیدامیکنه.اونا ب ...

ای کاش ماهم کسی رو داشتیم که میتونست😔

خدایا خودت درست کن انحراف یا هرچیز دیگه ای هست رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا مرسییییییییی😍
ای جان شیرخوارگان حسینی .منم آرزوم.البته فعلا دخترخونه هستم ازدواج نکردم 😊😄

صدرصد ب ارزوت میرسی منم مجرد بودم همش ماه محرما این ارزوم بود

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
خدایااااا...خدا واست حفظ کنه به حق امام حسین مظلوم.  موقع اذان به پسرت بگو واسه کسایی که نینی ...

مرسی عزیزم.حتما.ایشالله هرچی که خودت دوس داری خدابهت بده.اون خودش میدونه چی رو چه زمانی بهمون بده.خودتو بسپر بهش‌.

واین نیز........بگذرد🤔☺
1514