2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بی دلیل گلبول سفیدش کم باشه ؟ 

معمولا اگر بدن عفونت داشته باشه گلبول سفید کم میشه . یا یکی از علائم عفونت آپاندیس همینه. 

البته بیماری های دیگه هم میتونه باعث بشه

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
2456
بله مشکل کبدی داشته 

داداشم آزمایش چکاپ داده گلبول های سفیدش بسیارررر کم هست نمیدونیم چرا خیلی نگرانیم

نمیدونیم چی میتونه باشه علت هاش

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻
2714
یعنی بی دلیل گلبول سفیدش کم باشه ؟  معمولا اگر بدن عفونت داشته باشه گلبول سفید کم میشه . یا یک ...

دکتر خون بردیمش ازش آزمایش تخصصی گرفت دوباره. بهش ویتامین ب ۶ و ب۱۲ و اسید فولیک داده

بره کبدش چک کنه انشاءالله ک جواب آزمایشش اشتباه باشه 

دکتر خون بردیمش ازش آزمایش تخصصی گرفت دوباره. بهش ویتامین ب ۶ و ب۱۲ و اسید فولیک داده

داداشم آزمایش چکاپ داده گلبول های سفیدش بسیارررر کم هست نمیدونیم چرا خیلی نگرانیم نمیدونیم چی میتون ...

عزیزم باید دکتر براتون تفسیر کنه. حتی پرکاری تیروئید میتونه باعث کم شدن گلبول سفید بشه . 

من بعد از سقطم انقدر خونریزی کرده بودم که وقتی چند روز بعدش به دلیل شکم درد رفتم بیمارستان و ازم آزمایش خون گرفتن میخواستن سریع منو ببر اتاق عمل چون به خاطر کم بودن گلوبول های سفیدم فکر کرده بودن آپاندیسم ترکیده . درحالیکه من آپاندیسم رو قبلا دراورده بودم. 

منظورم اینه که عوامل زیادی میتونه مسبب این موضوع باشه. دکتر تمام فاکتورهای توی آزمایش رو با هم مقایسه و بررسی میکنه و بهتون جواب میده

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
عزیزم باید دکتر براتون تفسیر کنه. حتی پرکاری تیروئید میتونه باعث کم شدن گلبول سفید بشه .  من ب ...

دکتر خون بردیمش عزیزم ازش آزمایش تخصصی گرفت دوباره. بهش ویتامین ب ۶ و ب۱۲ و اسید فولیک داده

دختر یکی از فامیلامون بچه بود خیلی روهم روهم غذا و میوه و همه چی خورده بود چند روز....حالش بد میشه میبرن بیمارستان میبینن گلبولای سفیدش بشدت پایینه خیلی ترسیده بودن....اصلا بچه نمیتونست غذا بخوره و تب و اینا....البته نمیدونستن برا پرخوریشه....بعد از چند روز که اون مشکل بنحوی حل میشه😷 حالش کاملا خوب شده بود

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
دختر یکی از فامیلامون بچه بود خیلی روهم روهم غذا و میوه و همه چی خورده بود چند روز....حالش بد میشه م ...

بابام خیلی خودشو باخته میگه گلبول سفیدش پایینه نکنه سرطانه ،دکتر بهش ویتامین اینا داد گفت ماه دیگه آزمایش بده اگه باز کم بود آزمایش مغز استخوان بده این حرف دکتر مارو نگران کرده فقط

2706