2726
عنوان

دلم آرایش میخواد☹☹☹☹☹ عجایب هوس های بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم استرس میگرفتم مخصوصا رژ که میگن همش سرب

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
وا من مثل همیشه آرایش میکنم،دکترمم همش منو با آرایش میبینه چیزی نگفت والا نسخه میپیچین واسه خودتونا

نه تو تل خوندم بخاطر یه سری مواد توی لوازم ارایشی میگن واسه همین وگرنه دکتر منم چیزی واس ارایس نگفت

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
عزیزم از مواد طبیعی استفاده کن

چه مارک رژلب و کرم بخرم ..طبیعی باشه

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
من که همیشه آرایش دارم رژ لب بدون سرب بزن

چ مارکیش سرب نداره برم الان بخرم😍

چ مارکیش سرب نداره برم الان بخرم😍

نمیدونم خودم زیاد تو قید و بند نیستم

بپرس از فروشنده یا سرچ کن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

از مواد ارایشی این لی استفاده کن چون ارگانیکه و سرب نداره کیفیتش عالی نیست ولی ضرر نداره خوبه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2706