2726
عنوان

بعد از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عصبی بودنش خوب نیس اگه بره دکتر بنظرت خوب میشه؟

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
خودش الان خیلی پشیمونه میگه دیگه تکرار نمیکنم ولی از چشم خانوادم و اقواممون افتاده خونه بابام نمیتون ...

بخاطر فامیل میخوای کسی که عاشقته رو ول کنی؟ اخه اقوام ارزششو داره؟

مهم اینه که با تو خوبه. خانوادتم بعد چند سال اشتی میکنن فکرشو نکن.

حالا که دوست داره بگو بریم مشاوره.

نکن دختر 

این نیز بگذرد...
بخاطر فامیل میخوای کسی که عاشقته رو ول کنی؟ اخه اقوام ارزششو داره؟ مهم اینه که با تو خوبه. خانوادتم ...

آره خودمم میگم خیلی خصوصیات خوب داره همه جوره به فکرمه ولی بعضی وقتا با رفتار خونوادم خیلی دلسرد میشم😪

علت دعواش با اطرافیانت چی بوده شاید حق با نامزدت باشه کسی رو که از لحاظ مالی و عاطفی ساپورتت میکنه ر ...

دعوای لفظی بوده بعد هم کتک کاری آخه خیلی از طرف خانواده طرد شدم خیلی برام سخته

آره خودمم میگم خیلی خصوصیات خوب داره همه جوره به فکرمه ولی بعضی وقتا با رفتار خونوادم خیلی دلسرد میش ...

طلاق بگیری راه سختی در پیش داری.

از کجا معلوم طلاق گرفتی بعد مجدد ازدواج کردی خوب باشه؟ دوست داره بهت محبت میکنه راحت از دست نده بعدا پشیمونیشو میخوری

این نیز بگذرد...
بله عقدم عصبیه باهمه دعوا داره با من خوبه ولی😐

رفتار همسر تو با دیگران نشان دهنده ی شخصیتشه. انتطتر این رفتارها با خودت را درآینده داشته باش.

اما نطرمن به جدایی نیست. حداقل زود تصمیم نگیر. باهاش صحبت کن. ببین چی میگه. اگر دوست داشته باشه به خاطرت دیگه تکرار نمیکنه

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 

ببخشید عزیزم بهت گفتم عقده ای هم خودتون هستید، آدم وقتی با یه آدم عصبی زندگی كنه عصبی میشه، علت تند شدنت به شوخی منم قطعا همین بوده، بگذریم ناراحت شدم امیدوارم مشكلاتت حل شه به آرامش برسی

ببخشید عزیزم بهت گفتم عقده ای هم خودتون هستید، آدم وقتی با یه آدم عصبی زندگی كنه عصبی میشه، علت تند ...

اوسکول بالاتر گفتم برام جونشم درمیره من تو خونه مشکلی ندارم عصبانیتی ازش ندیدم درحال حاظر مشکلیم ندارم ولی حالم بهم میخوره میبینم به جنس زن توهین میشه که بگی چون پول داره ازسرت زیاده برو رو فرهنگت و عقایدت کار کن

اوسکول بالاتر گفتم برام جونشم درمیره من تو خونه مشکلی ندارم عصبانیتی ازش ندیدم درحال حاظر مشکلیم ندا ...

امیدوارم مشكلات زندگیت حل شه عزیزم من به جنس زن احترام میزارم با استارتر شوخی كردم، و در مورد شما بی نهایت عصبی هستی و این طرز حرف زدن برای یه خانم جذاب نیست من تو اوج عصبانیت یه كلمه زشت به روی زبونم نمیاد چه برای جنس مخالف چه موافق! ( اسكول! عقده ای! ) رفتارتون خیلی نیاز به تامل داره و شاید مشاور شاید تغییرش بدی خیلی از مشكلات زندگیتون حل شه، موفق باشی دوست عزیز

امیدوارم مشكلات زندگیت حل شه عزیزم من به جنس زن احترام میزارم با استارتر شوخی كردم، و در مورد شما بی ...

من اگه مشاور لازمم شما نیاز به روانکاو داری خانوم گشتی تو تاپیکای من یه اشکال پیدا کردی هی میگی یا با اون خانوم اینطوری صحبت کردی من اعصابم اوکیه اصلا تو کی هستی که بخوام خودمو بخاطرش عصبی کنم هری

2706