1265
1254
عنوان

بعد از طلاق

245 بازدید | 25 پست

من تصمیم گرفتم جدا شم ولی خانوادم وضع مالی خیلی ضعیفی دارن منم ۳ ساله عقدم یه جورایی عادت کردم به ولخرجی از طرفی دانشجو هم هستم هزینه هام بالاست بنظرتون چجوری میتونم هم درآمد داشته باشم هم درس بخونم

دنبال شغل پاره وقت باشید  انشاالله ک پیدا شه

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

یه هنر یاد بگیر.

تغییر جدید در امضام 😉حرف خودم👈(اگه دیدی به خاطر توهینت،حالت تهاجمیت بابت یه جملم یا هرچیز دیگه ایی که حالت توهین داشته باشه.جوابتو نمیدنم.فکر نکن کم اوردم یا تو برنده شدی.من تو این بازی از قصد میبازم تا شان و شخصیتم در حد تو نیاد پایین همین😊)/✨رفتار اکثر نی نی سایتی ها✨👈من کاربریم تازس ولی سابقه چندصدساله توی نی نی سایت دارم./کامنتی که بر خلاف نظر و عقایده منه نوشتی یه عده هم لایکت کردن??باشهه زمونه همینجوری نمیمونه. یادم میمونه هم خودت هم اونایی که لایکت کردن یه زمانییی باید پول بدی تا کامنت منو لایک کنی.این حرفم یادت باشه) /من خیلی بافرهنگم/من مدرک از همتون بالاتره(مدرکت چیه?عه چقدر کم خوندی من بالاترم😏)/من حق دارم نظرتو ریپلای کنم نقدو توهین کنم ولی تو بیخود میکنی نظرمو نقد میکنی.توهین میکنی/تو اگه بهم توهین کنی حتما مذهبی نما هستی.بی دینی/ببین چقدر در برابر بی ادبی هام طرفدار دارم.ببین همه طرف منن پس تو مشکل داری نه من/جوابمو نقد تندمو دادی???دعوا داری??????😨/من حق دارم از پدر و مادرم مادرشوهرم...ناراحت بودم سرت داد بزنم ولی تو خیلی بی فرهنگی اگه اینکار بکنی/من حاملم مگه نمیدونی این حق یه خانوم بارداره که باهات تند حرف بزنه.چقدر نفهمی که نمیدونی هورمونام بهم ریخته/من کلمات قلمبه سُلمبه به کار میبرم پس خیلی محترمم/من میتونم همه جا برم پشت سرت حرف بزنم که جواب توهینامو دادی بقیه هم باور کنن که تو بدی./میبینی همه منو تایید میکنن.لایکم میکنن کامنتمو ریپلای میکنن و اینو 👍👍میذارن پس حق با منه/من میتونم تاپیک خلاف قوانین بزنم ولی تو یه قانون شکنی اگه اینکارو بکنی/من میتونم توهین کنم تهمت بزنم غیبت کنم ولی اگه یه مذهبی اینکارو بکنم مذهبی نماس.ان شاءالله نسلشون برداشته بشه/من میتونم تاپیک رقصو اوازو بی حجابیو بی دینی بزنم ولی تو اگه تاپیک مذهبی بزنی یه ادم بی خود نخود مغزی که نمیدونی جای این چیزا اینجا نیست/من میتونم به اسم کاربریت و عکس پروفایلت گیر بدم ولی تو هه اره😏/ساکت شو بشین تو تبادل نظر حرف حرف منه اگه خلاف من نظر من حرف بزنی یه ادم مجرده بی مسئولیته بی مغزی که تو پر قو بزرگ شدی هیچی از زندگی و مشکلاتش نمیفهمی/من از امضات فهمیدم تو دعوا داری.حتی از اون شکلک😏معلومه دیگه اصلا واضحه واااااا.
1279
8
1257
1252