2703
2553
عنوان

پنی سلین و حساسیت

5884 بازدید | 10 پست

سلام خانما چند روز پیش واسم یه اتفاقی افتاد که خدا رو شکر خطرش رفع شد گفتم اینجا به شما هم بگم که حواستون باشه چند وقت پیش رفتم دندانپزشکی برای عصب کشی کارم تموم شد از فرداش دندونم شروع کرد به درد گرفتن و صورتم ورم کرد منم اشتباه کردم نرفتم پیش دندانپزشک و ورمش بیشتر شد تا دو روز بعدش شد که شب تا صبح درد کشیدم ساعت ۵ صبح از درد دیگه طاقت نیاوردم و شوهرم رو بیدار کردم رفتیم اورژانس دکتر شیفت برام پنی سلین و دگزا نوشت رفتم قسمت تزریقات اورژانس تزریقات چی واسم زد با اینکه دکتر تست نوشته بود بدون تست زد منم که از درد حواسم پرت بود یادم رفت بپرسم چرا تست نکردی خلاصه زدم و بلند شدم رفتم سمت شوهرم دو قدم از بیمارستان دور شدیم که حس کردم سرم داره گیج می‌ره شوهرم منو سریع برگردند داخل من افتادم رو تخت و گلوم حالت خفگی و ورم گرفت خلاصه که دکترا و پرستارا ریختن دورم و آمپول ضد حساسیت و اکسیژن و سرم و اینا بعد از دو ساعت حالم جا اومد هرچی هم شوهرم گفت تاثیر نداشت و گفتن ما مقصر نبودیم خلاصه که خودتون حواستون جمع باشه از این مشکلات پیدا نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بیشرفن دیگه. مسئولیت سرشون نمیشه که

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
خدا رحم کرد بهتون  خدا رو شکر سالمین الان

آره الان حالم خوبه ولی خوب ممکن بود بخاطر بی احتیاطی تزریقات چی نباشه خودتون مراقب همه اوردر های دکترا باشین پرستارها شاید اهمیت ندن

2714

من ك بهش حساسيت نداشتم.يك بار بعد تزريق حالم بشدت بد شد  و سرگيجه خيلي شديد...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...