1735
1707

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

ببین من آرد برنج گرفتم بعد کمی پسته و بادوم آسیاب کردم با آرد قاطی کردم کمی شکر و پودر وانیل برای طعم بهتر بهش زدم با آب یا شیر درست میکنم مزه خوبی داره ولی دخترم بد غذاست نمیخوره

یه اشتباه  ساده شد دلیل دل خرابی هام.....  

متفاوته،فرنی رو خودت درس میکنی،من از سرلاک خوشم نمیاد ولی دکتر گف بده مجبوری میدم البته گندم من میدم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
1760
1759
ببین من آرد برنج گرفتم بعد کمی پسته و بادوم آسیاب کردم با آرد قاطی کردم کمی شکر و پودر وانیل برای طع ...

پسته زیر۱سال نباید بدی بهش 

وقتایی ک از کسی ناامید میشم‌ومیدونم‌ک فقط حرف خودشو قبول داره فقط میگم حق باشماس حوصله بحث باهاشو ندارم‌اینجوری بخاطر ادمای مجازی خودمو ناراحت نمیکنم😉پس حق باشماس 😊
ببین من آرد برنج گرفتم بعد کمی پسته و بادوم آسیاب کردم با آرد قاطی کردم کمی شکر و پودر وانیل برای طع ...

فدای مهربونیات گلم افرین مامان کدبانو 😘😘😘پسر منم سرلاک نمیخوره 😢

تیکر تولد 1 سالگی پسر گلمه😍😘
1651