1421
1411
عنوان

نظرتون راجب اسم نگاه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 44 پست
من ندیدم بجز اون کسی انتخاب کنه

از وقتی محسن یگانه اسم دخترشو گذاشت نگاه خیلیا که مثلا خاصن پسندن جز گزینه هاشون گذاشته بودن این اسمو .بنظر من که جالب نیست

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت.پرنسای مامان بمون واسم...❤❤❤
بزار پناه

من سعی میکنم اسمای با معنیو زیبا بزارم

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

بیشتر از۵۰ نفر نظرسنجی رو جواب دادن خوب ی تایپ کوچیکم بکنید 

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
وا چ بی احترامی  اگ اینجوره چرته هم بی احترامیه که گفتن  تا من دهن باز کنم همه مودب میشن ...

نگفتم بی احترامی 

بازم واس نظر ممنون 🌷💕

1436

نه عزیزم تا بحال نشنیدم 

ببخشیدا اصلا جالب نیست

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1432
همون که چشمه میخواستی بزاری:-):-):-):-):-)

😑😑😑😐😐 تو هر تاپیکی هزار بار میگم واس بچم نمیخام فقط ی نظرسنجیه 

من اسمای بهتری واس بچم انتخاب میکنم 

فقط خیلی وقته رفتم رو خط اسم اسمای جدید بلدم 

ی چن وقت دیگ مشاوره اسم تو تل و اینستا میزنم 

ینی نگاه از پناه بهتره😒

جفتشون قشنگن ولی اگر روزی بخام اسم واس بچم انتخاب کنم اصیل ایرانی یا ترکی و کردی میزارم 

1396
همسایه ما  دوقلو داره  نگاه   و   پگاه   خیلی نازن . مثل عروسکن

چن سالشونه؟

دوسال شون  نشده هنوز 

خیلی بانمکن 

همه هم از اسماشون خوششون میاد 

هیچ کس تا حالا در مورد اسم شون   نظر منفی نداشته

امروز از آسمان عشق می بارد . کل کائنات برمن خیر و برکت و عشق جاری می کند . خدایا سپاسگزارم .

از نظر من اسمایی مثل نگاه  پناه  وفا  نیاز  راز  رها و اسمایی که مثل ایناست خوش‌آوا و خاص هست ولی اصلا هیچ معنی‌ درستی نداره و خیلی راحت میشه مسخرش کرد...اسم اصیل ایرانی بهترینه😍

یکی از دوسنای شوهرم اسم بچشون توشناسنامه معصومه هست صداش میزنن سان‌ماه...بخاطر این اینجوری اسم گذاشتن که میگن سان‌ماه اصن اسم نیس و ثبت احوال قبول نکرده برا همین دو اسمه شده....😒قشنگ نیس بنظرم هم دو اسمه بودن هم اسمی که اصلا اسم نیس(سان‌ماه منظورمه)....

نظرتون درباره‌ی سان‌ماه چیه؟؟

از نظر من اسمایی مثل نگاه  پناه  وفا  نیاز  راز  رها و اسمایی که مثل ایناست ...

سان ماه به معنی ماننده ماهه و ثبت احوال هم قبول میکن اما آیسان رو بیشتر مردم شنیدن. 

1364