1147
1254
عنوان

جینگول و منگول +عکس

334 بازدید | 29 پست

امشب شام خونه مامانمم  تو راه که داشتم میرفتم دخترم از بیرون اینارو تو مغاره دید و ِالا و بلا باید بخری منم خوشم اومد ازشون خریدم حالا واقعا قشنگه 😍؟؟

الان بزور ازش گرفتم تا عکس بگیرم بزارم اینجا مگه میداد 🤣🤣

حنا خانوم دل من یه جای قصه انگار منتظر شما بود پشت در باغ بهار اون همه آه و انتظار،به خاطر شما بود    ( حنا اسمه دخترمه😍)

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

آره خوشگلن 😁😜😂

✍ﺯﺧـــــﻢ ﺷـ✍ــﺪﻡ۞     ✍ﺷﯿﺸــ✍ـــہ بــہ۞       ✍ﺯﺧﻤــــﻢ ﻧﺸﺴـــ✍ــﺖ۞          ✍ﺷﯿﺸـــــہ ﺷــ✍ـــﺪﻡ۞     ✍سنگـــــ ﺳــ✍ـــﺮﻡ ﺭﺍ۞             ✍ﺷﮑﺴــ✍ــﺖ۞      ✍ﯾ✍ــﺎ ﺭبـــــ✞ــ۞✍ﺍﮔـــ✍ــﺮ ﺳﻨـــــﮓ ﺷـــ✍ــﻮﻡ۞    ✍ﻟﺤﻈـــ✍ــہ ﺍے۞        ✍ﺑﺮ ﺩﻝ ﺍﯾـــ✍ـــﻦ۞            ✍ﺳﻨـــــﮓ ﭼــ✍ـــہ۞      ✍ﺧــ✍ـــﻮﺍﻫﺪ ﮔﺬﺷـــﺖ۞ 
خوشگله  چیه جنسش؟اسباب بازیه؟

نه گلدون ماننده چوبی

حنا خانوم دل من یه جای قصه انگار منتظر شما بود پشت در باغ بهار اون همه آه و انتظار،به خاطر شما بود    ( حنا اسمه دخترمه😍)
1221
خوشگله 😍چند خریدی؟

مرسییی 💋باهم شد ۳۰

خوشگله ما میگیم جینگول و پینگول😁

عه 🤣🙈🙈

1226

اسیر خنده و  نگاه اسب آبی شدم 😅

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

خیلی باحاله از کجا خریدی؟

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
اسیر نگاه اسب آبی شدم 😅

خخخخ😃🤣🤣

1280